Manish Kaushik مهر و موم رکورد 9 بوکس سهمیه برای توکیو بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز Manish Kaushik (63kg) برنده تاریخی نهم توکیو المپیک سهمیه برای هند به عنوان او ناراحت بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان و دانه دوم هریسون Garside استرالیا 4-1 در جعبه-خاموش جلسه در/قاره اقیانوسیه مقدماتی المپیک در امان در روز چهارشنبه.

این است که هند بالاترین مسافت المپیک سهمیه بیش از هشت آنها به دست آورده بود در سال 2012 لندن بازی. نه سهمیه نیز تضمین که این هند بالاترین تا کنون مدرک تحصیلی از یک مقدماتی.

از سوی دیگر 8 سهمیه آورده شده است خانه توسط Mary Kom (51kg), Amit Panghal (52kg), Pooja Rani (75 کیلوگرم) Ashish کومار (75 کیلوگرم), Simranjit Kaur (60 کیلوگرم), Satish Kumar (+91kg), Vikas کریشن (69kg) و Lovlina Borgohain (69kg). هند یک فرصت برای اضافه کردن بیشتر با بوکسورهای که شکست خورده در تلاش خود را در مسابقات انتخابی گرفتن یک فرصت برای تحقق بخشیدن به خود را در المپیک رویایی در جهان مقدماتی برگزار شد و در پاریس در ماه مه.

هند عملکرد درخشان در مقدماتی آسیا نیز آنها را رو به بالا موقعیت که در آن آنها با قزاقستان در میان 10 سازمان ملل.

“این یک لحظه غرور و افتخار برای هند بوکس. برای اولین بار 9 هندی pugilists باید واجد شرایط برای بازی های المپیک و بیش از حد در اولین مقدماتی رویداد. ما هنوز جهان مسابقات انتخابی ممکن است و من مطمئن هستم که هند را واجد شرایط در تمام 13 دسته بندی” گفت: فدراسیون بوکس هند رئیس جمهور آجی سینگ.

“ماموریت ما این است برای برنده شدن مدال المپیک و این 9 مدارک نشان از پتانسیل که بوکسورهای داشتن. داشتن واجد شرایط در اولین صلاحیت رویداد آنها را به یک افزایش بزرگ و ایجاد انگیزه در آنها را به کار سخت تر است. ما همراه با ورزش وزارت و سعی خواهد شد اطمینان حاصل شود که ما ارائه آنها را با بهترین شکل ممکن زیرساخت ها و حمایت از پایان دیدار, هدف,” او اضافه شده است.

از دست داشتن در یک چهارم نهایی Kaushik ارائه شد با یکی از شانس بیشتری برای تامین امنیت خود را قبل از ازدواج ظاهر در مگا quadrennial بازی با شش از 63kg واجد شرایط برای سهمیه المپیک. در این زمان او ساخته شده بدون اشتباه.

در یک جعبه-خاموش جلسه که دیدم Garside مبارزه با چهرهی خون آلود Kaushik تحمل برخی از ضربات سخت و سفت چالش کشیدن از حریف خود را برای تحقق اش در المپیک رویا. 4-1 برنده نیز به او کمک کرد تا انتقام خود را تا سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع نهایی شکست به Garside.

Sachin کومار (81kg) اما نداشت همان ثروت او به عنوان خالی 0-5 توسط تاجیکستان Shabbos Negmatulloev در جعبه کردن نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>