مرد جمع آوری شیر ریخته در جاده در آگرا در حالی که سگ های ولگرد خوراک بر روی آن. تصویری می رود…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک تصویری از اهدای شیر که پخش شد در جاده ها در Ram باغ عبور در آگره رفت و ویروسی. این ویدئو نشان می دهد انسان جمع آوری شیر از جاده ها متر دورتر از یک گروه از سگ های ولگرد تغذیه بر همان شیر است. با توجه به گزارش های شیر ریخته پایین جاده از یک موتور سیکلت حمل بار است.

این مرد دیده می شود اهدای شیر در یک کشش در جاده را با دست خود و جمع آوری آن در خاکی در گلدان است.

هنگامی که تماس گرفته شو از Itimad-ud-daula ایستگاه پلیس Uday Veer مالک تایید این حادثه گفت: مرد اعتقاد به توان ذهنی ناپایدار است علاقه تغذیه سگ و جمع آوری شیر برای تغذیه دستگیر میشوند.

“مرد (50) زندگی تحت Ram باغ سعادتآباد و گاهی اوقات حرکت به معبد در این نزدیکی هست. او جمع آوری مواد غذایی و دیگر خوراکی برای تغذیه سگ و روز دوشنبه صبح به حال جمع آوری شیر برای تغذیه سگ” گفت: مالک. “مرد بود نه جمع آوری شیر برای خود بلکه برای تغذیه سگ پس از milkmen حمل شیر در ظرف میریزم و شیر پخش شد در جاده,” او اضافه شده است. انسان زندگی می کند به تنهایی و بدون خانواده یا بستگان.

آگرا مواجه است مستند این روز همراه با سایر شهرستانها و بحران مواجه شده است توسط بسیاری از کسانی که نمی باید به طور منظم کسب درآمد و یا که هیچ خانه و خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>