Maharashtra: رشته نیشکر برداشت به بازگشت به خانه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Parthasarathi Biswas , Kavitha Iyer | بمبئی و پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 3:53:58 am

India lockdown, coronavirus outbreak, cane harvesters, stranded farmers, Pune news, indian express news این COVID-19 بحران و مستند در سراسر کشور آمد که 2019-2020 نیشکر خرد کردن فصل آن گذشته است. (بازنمودی تصویر)

در آنچه که خواهد آمد به عنوان یک امداد رسانی به بیش از 1.31 لاخ نیشکر برداشت رشته در 37 آسیاب در سراسر کشور, دولت در روز جمعه اجازه داد خود را به بازگشت به روستاهای خود پس از تحت معاینه پزشکی.

در دستور صادر شده در جمعه دبیر کل Ajoy مهتا پرسید: مدیریت مدیران این کارخانه قند برای تهیه یک تخلیه برنامه ریزی برای کارگران شده اند که اقامت موقت در واحد مسکونی در این کارخانه برای بیش از 14 روز در حال حاضر.

این COVID-19 بحران و مستند در سراسر کشور آمد که 2019-2020 نیشکر خرد کردن فصل آن گذشته است. از 143 کارخانه فرز در این فصل حدود 16 بودند عملیاتی و مهاجر نیشکر برداشت گیر کردم در 37 میلز.

یک نظرسنجی که توسط قند کمیسر را نشان داد که 96,017 از این کارگران بودند که در این زمینه در دستور مناطق در حالی که 35,415 بودند مستقر در محل کارخانه.

مهتا نامه خواسته میلز برای آماده سازی یک تخلیه برنامه ریزی برای برداشت شده اند ماندن بیش از 14 روز در این مکان است. این برداشت می شود برای بررسی علائم ذات الریه توسط پزشک. کارگران که روشن بررسی می شود ارسال به مناطق مربوطه خود را به عنوان در هر مورد تخلیه برنامه ریزی خواهد شد که مشترک با منطقه جمع آوری شده است. روستای sarpanch شده است با توجه به مسئولیت برای اطمینان از مناسب حل و فصل این کارگران پس از رسیدن به روستاهای خود.

دیپاک Nagargoje که اجرا می شود یک یتیم خانه و مدرسه در امریکا را Shirur Kasar taluka برای کودکان در این منطقه را عصا کارگران گفت: تصمیم گیری در آورده امداد رسانی به دهها هزار نفر از خانواده ها است. “نه تنها یکی از این بیش از 1 لاخ کارگران دارای تست مثبت و در عین حال آنها که مجبور به زندگی به دور از خانواده های خود. این یک خوش آمدید تصمیم و مردم همچنان به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای و حتی پس از بازگشت به خانه,” او اضافه شده است. Nagargoje است در ضمن شروع یک جامعه آشپزخانه سرو دو وعده غذا در روز به حدود 650 نفر از روزانه شرط خانواده در منطقه است.

وزیر عدالت اجتماعی Dhananjay Munde همچنین نگهبان وزیر Beed منطقه که حساب برای بیشترین تعداد از این کارگران با استقبال از تصمیم گیری است. “همچنان به دنبال دولت عزل دستورالعمل حذف. پاسخگو باشد برای سلامتی خود و, که از روستای خود را بیش از حد که در آن شما در حال بازگشت,” او گفت:.

نقطه عمدتا از امریکا و دیگر مناطق Marathwada این برداشت سفر به میلز در شروع ماه نوامبر تا مارس نیشکر خرد کردن فصل. هنگامی که فصل می شود بیش از آنها شروع به بازگشت از سفر در زمان برای آماده سازی خود را برای kharif فصل زراعی.

شکر کمیسر Saurabh رائو قبلا دستور میلز برای ارائه ماسک و sanitisers برای کارگران است. جنبش برداشت ممنوع شد به عنوان منطقه مرزهای مهر و موم شد. پلیس منطقه ” Kolhapur و سنگلی تا به حال در زمینه دپو در برابر, مدیر عامل از سه میلز که به خود اجازه داده کارگران برای بازگشت به خانه خود را در مناطق.

در ضمن ایالت ماهاراشترا تعاونی کارخانه قند فدراسیون تصمیم گرفته است به کمک Rs 30 لاخ به سانتی صندوق امداد در نظر مداوم COVID-19 بحران است. تعاونی کارخانه قند خواسته شده است برای کمک به فدراسیون صندوق خواهد بود که دست به سانتی متر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>