ماهاراشترا Covid موارد شمارش عبور از 1000 علامت گذاری

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با 150 جدید موارد Covid-19 شمارش در ماهاراشترا روز سه شنبه با عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان برای رسیدن به 1,018 بالاترین برای هر دولت است. این شدیدترین یک روز افزایش در تعداد موارد در ماهاراشترا و آمد در یک روز زمانی که ماهاراشترا ثبت 12 Covid-19 مربوط به مرگ و میر و در زمان دولت مرگ و میر از این بیماری همه گیر به 64 دولت در بخش بهداشت و درمان خبر داد.

از 150, 116 موارد جدید در ماهاراشترا گزارش شده از بمبئی که حساب در حال حاضر برای 642 بالاترین در میان شهرهای هند. همچنین در روز سه شنبه بمبئی گزارش 100 مورد جدید و پنج مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در شهرستان به 590 و مرگ و میر به 40. بمبئی بیش از 60% از کل موارد مثبت در ماهاراشترا. دو مناطق در معرض خطر در بمبئی شناسایی شده اند به عنوان Dharavi و Worli Koliwada منطقه است.

به شکستن زنجیره ای از coronavirus انتقال این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز شنبه منع فروش سبزیجات و میوه ها در پیاده رو و در بازار آزاد در 241 مهار مناطق بمبئی است. از 100 بيمار که تست مثبت در بمبئی در روز سه شنبه, 55 نفر در میان مخاطبین در معرض خطر مهار مناطق. پونا ثبت 18 مورد در روز سه شنبه در حالی که Nagpur, Aurangabad و Ahmednagar گزارش دو هر. شش نفر از مرگ و میر 12 روز سه شنبه گزارش شد که از بمبئی به دنبال سه در پونا و در Nagpur خان و سترا.

با توجه به وضعیت بهداشت و درمان بخش 34,695 مردم قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی در حالی که 4,008 تحت نهادی شده است. آن اضافه شده 20,877 آزمون (5,564 از آنها در آزمایشگاه های خصوصی) انجام شده تا کنون در سراسر کشور و در نتیجه 1,018 موارد مثبت. هفتاد و نه Covid-19 بيمار مرخص شده و پس از بهبودی کامل کردند.

این افزایش در موارد ضروری یک دولت جلسه هیئت دولت روز یکشنبه از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان برخی از وزرا بودند در حوزه. مقامات گفت: وزرای فشرده اضافی برای تست امکانات برای درک گسترش ویروس است که باعث Covid-19.

“دولت است که به احتمال زیاد به دنبال مجوز آزمایشگاه برای تست” به گفته یک مقام به شرط ناشناس ماندن.

یک آزمایشگاه خصوصی می توانید شروع به آزمایش تنها در صورتی از آن است که تایید شده توسط شورای برای تحقیقات پزشکی. در ماه مارس ماهاراشترا برای اعمال کرده بود و با دریافت مجوز برای راه اندازی حداقل هفت جدید آزمایشگاه های خصوصی در علاوه بر این به موسسه ملی ویروس شناسی در پونا و Kasturba آزمایشگاه بیمارستان در بمبئی. “ما افزایش این تعداد به بیش از 1500 تست در هر روز” گفت: یکی دیگر از رسمی که نمی خواهید به توان نام برد.

وی افزود: دولت همچنین در مورد ادامه سه هفته مستند تحمیل شده به بررسی Covid-19 گسترش فراتر از 15 آوریل است. “این تصمیم در گسترش مستند است در انتظار” یک وزیر امور خارجه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“ما به نمایش نزدیک به 1.5 میلیون نفر انجام شده در اطراف 10,500 آزمون. این است که چرا این تعداد بالا” یک باشگاه رسمی گفت: درخواست ناشناس ماندن.

“از شش مرحوم , چهار بود از قبل موجود بیماری های تنفسی و فشار خون بالا و دیابت و بیماری مزمن کلیه و سایر بیماری های همراه” یک افسر بهداشت گفت: درخواست ناشناس ماندن. “هیچ یک از مرحوم تا به حال سابقه مسافرت های بین المللی.” با توجه به وضعیت آموزش پزشکی و مواد مخدر وزارت اطلاعات ماهاراشترا مرگ و مير است 5.99 درصد است که بالاتر از 3.4% در سطح جهان است.

یک مقام رسمی گفت: دولت همچنین در مورد چگونه کرالا موفق به حفظ آن میزان مرگ و میر پایین — در حدود 0.7%. کرالا تا به حال 336 Covid-19 موارد تا سه شنبه است اما گزارش تنها دو مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>