ماهاراشترا سانتی متر زیر طاق جمعی آنتی ویروس یک هشدار در Covid-19 پیام

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان تعدادی از موارد بیماری کروناویروس مشخصی فراتر از 500 در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز شنبه هشدار داد مردم در برابر ‘پیام های اشتباه در مورد Covid-19 در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

وزیر هشدار داد از سخت علیه آن تبلیغ اشتراکی تفرقه میان پیام های گزارش که چند چنین ویدئوها انجام شده است دور در واتساپ Infinite و توییتر.

“مانند Covid-19 ویروس وجود دارد این است که یک جمعی virus بیش از حد. من هشدار به کسانی که در حال گسترش پیام اشتباه به شهروندان و آپلود چنین ویدئوها حتی به خاطر سرگرم کننده است. این Covid-19 ویروس می بیند هیچ دین” Uddhav Thackeray گفت: در Facebook Live.

شیوع کروناویروس: پوشش کامل

این ماهاراشترا وزیر همچنین گفت که تصمیم گیری که آیا 21-day مستند تمدید خواهد شد در دولت بستگی دارد مردم خود را و چگونه آنها را دنبال دولت بخشنامه در اندازه گیری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

ماهاراشترا است که این کشور در بدترین متاثر از دولت و گزارش 47 موارد جدید Covid-19 روز شنبه. با تازه Covid-19 موارد تعداد coronavirus بیماران در این دولت بالا رفته به 537.

بمبئی دارای بالاترین تعداد Covid-19 بيمار در غرب دولت که دیدم اولین مورد در مارس 9 و گزارش حداقل 20 مرگ و میر.

“این یک باطل است, بازی یک بازی از خود داری. ما به دنبال انضباط و ماندن در خانه” به وزیر گفت.

همچنین بخوانید: دولت قرار می دهد محدودیت در صادرات تشخیصی کیت با اثر فوری

رئیس جمهوری همچنین صحبت در مورد Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin که پدید آمده است به عنوان کشور coronavirus کانون پس از هزاران نفر از اعضای اسلامی, جق یافت شده است آلوده.

بیش از 20 متحده شده اند تقلا برای جلوگیری از گسترش ردیابی تست و جداسازی کسانی که با حضور Nizamuddin مرکز مارس رویداد.

Uddhav Thackeray ادعا ماهاراشترا شده است قادر به کاهش اثر شیوع کروناویروس در مقر Tablighi Jamaat.

“ما اجازه نداد که چه اتفاقی افتاده در دهلی نو اتفاق می افتد در ماهاراشترا. آن (Tablighi Jamaat رویداد) اجازه داده شد در اوایل اما بعد از آن به دنبال در این وضعیت ما اجازه را تکذیب کرد. مقامات در حال حاضر ترسیم کرده اند تمام کسانی که در رفت به دهلی رویداد از کشور ما” Uddhav Thackeray گفت.

او گفت: تمام کسانی که تا به حال در دهلی نو برای Tablighi جماعت جماعت شده اند در تماس قرار داده و در انزوا امکانات در سراسر کشور.

“حتی اگر چند نفر باقی مانده اند و نمی تواند تماس به جلو آمده خود اعلام و آزمایش” شیو سنا رئیس خواست.

پرش در عفونت ها در سراسر هند به حدود 3000 آمد و پس از صدها نفر از بیماران که با حضور جماعت Tablighi Jamaat در تخطی از محدودیت های متعددی.

اتحادیه وزارت بهداشت گفته است که حداقل 647 مردم در میان هزاران نفر که حضور در جماعت را ستاد Nizamuddin مرکز دارای آزمایش مثبت در 14 متحده در دو روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>