مستند تمدید: دستورالعمل جدید صادر می شود روز چهارشنبه راه را به جلو می گوید…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت که یک خبر مجموعه ای از دستورالعمل های صادر خواهد شد فردا و به او اعلام کرد گسترش مستند تا آوریل 3.

“در حالی که دستورالعمل های جدید ما باید در ذهن نگه داشته شود منافع فقرا و دستمزد روزانه کارگران است. برداشت از ربیع محصولات کشاورزی نیز در جریان است. دولت مرکزی و دولت های ایالتی در حال همکاری با یکدیگر برای اطمینان حاصل شود که کشاورزان صورت حداقل مشکلات” نخست وزیر گفت: در دوره سوم آدرس به ملت.

“روزانه دستمزد کارگران هستند خانواده من. این است که اولویت من برای کاهش مشکلات توسط این افراد است. دولت تلاش کرده است برای کمک به آنها را در هر راه ممکن از طریق Pradhan Mantri Book Kalyan Yojana و” ظ گفت.

اعلام تمدید مستند PM مودی گفت: “از زاویه اقتصادی ما پرداخت یک قیمت بزرگ. اما زندگی مردم هند به مراتب با ارزش تر است.”

یک روز جلوتر از آدرس مودی برگزار شد در عمق مذاکرات با اصل مشاور علمی پروفسور K Vijay Raghavan جدا از برگزاری جلسات منظم با مدیر, منشی, PK Mishra و کابینه وزیر RK Gauba. مذاکرات با Vijay Raghavan متمرکز بر چگونگی Aarogya برنامه کمک به ردیابی گسترش Covid-19, HT آموخته است.

اکثریت هند متحده باید حمایت فرمت مستند بنابراین به عنوان نه به قطعه قطعه کردن و دور مزایای که ممکن است تعلق از سخت اجتماعی فاصله هنجارها در محل قرار داده برای حفظ بسیار عفونی ویروس در خلیج, اما برخی به دنبال کاهش مستند در مناطق خارج از به اصطلاح مناطق قرمز که شامل Covid-19 نقاط مهم و مهار نمایند.

حداقل هفت متحده – ماهاراشترا Odisha, Punjab, West Bengal, Karnataka, Tamil Nadu و Telangana – در حال حاضر اعلام کرد یک فرمت از مستند تا مارس 30.

هند تعداد کل Covid-19 موارد مثبت صعود به 10,363 روز سه شنبه از جمله 8,988 فعال موارد 1,035 درمان/مرخص/مهاجرت و 339 مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>