‘مستند بخشش در پنهان شدن آموزش خوب’: Palak Kohli

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

صدای قدرتمند شکسته به عنوان اوایل به عنوان شش صبح به ارمغان می آورد چند اوایل risers در خانه های اطراف آن یکی از پارک در OMEX شهرستان در Raebareli جاده در اینجا بر روی بالکن و پشت بام ها.

جوان هندی مقدماتی المپیک Palak Kohli, یک para shuttler که واجد شرایط برای 2021 بازی های پارا المپیک در توکیو است کاملا اشغال شده در جالب دوئل با Nilesh Gaekwad و مربی او Gaurav Khanna Gaurav موقت دادگاه بدمینتون در جامعه مسکن پس از مرکز آموزش در این آکادمی بدمینتون بسته شد در حساب از coronavirus بیماری همه گیر.

سمت چپ با هیچ گزینه Palak و Nilesh بودند که تنها دو shuttlers چپ در یک گروه 10 که نمی تواند ترک لکنو آموزش مرکز ساخته شده موقت دادگاه در مسکن مستعمره و در حال حاضر قطار به طور منظم به شکل quadrennial رویداد در سال آینده.

“بلافاصله پس از مستند اعلام شد و هشت همکار shuttlers چپ ما بودند و ما در پایان عقل. برای چند روز اول ما را نمی دانم چه باید بکنید. اما به زودی ما آمد تا با این ایده طراحی موقت دادگاه در پارک مجاور به خانه ما می گوید:” Palak جهان شماره 5 در SU5 دسته.

“من نه به خانه رفته در جلندر از نوامبر سال 2019 و مستند اتفاق افتاد ناگهان ما تا به حال هیچ گزینه ای جز ماندن قرار داده و می گوید:” Palak یک مدال طلا در زنان دو برابر با Parul Parmar در اوگاندا Para دوره مسابقات بین المللی سال گذشته است. “این یک مزیت در لباس مبدل به عنوان من آموزش خوب که نشده اند ممکن است تا به حال من به خانه رفته.”

تا چند سال به عقب Palak بود جایی در بدمینتون صحنه اما در حال حاضر کلاس 12 دانش آموز از پلیس DAV عمومی, مدرسه, Jalandhar است که در میان چشم انداز بهتر برای کسب مدال در پارالمپیک. آن اتفاقی که Palak که به شدت تغییر شکل دست چپ گرفت تا بدمینتون پس از کسی پیشنهاد او می تواند تا para ورزش است.

“من استفاده می شود به درخواست خدا چرا من’ ؟ اما پس از سقوط به عشق بدمینتون و دستیابی به موفقیت در سطح ملی و بین المللی در طول دو سال آینده من را فراموش کرده من همه درد و عذاب و در حال حاضر من معتقدم که خداوند تا به حال چیزی در فروشگاه برای من می گوید:” Palak که احتمالا تنها هند para shuttler به بازی هر دو تک و دو برابر در توکیو پارالمپیک.

“من به سختی زمان برای فکر کردن در مورد هر چیز دیگری غیر از بدمینتون در بین دو جلسه آموزش تقریبا سه ساعت در هر. آن را ممکن است تعجب مردم است که من در یک دادگاه علنی و… آن را دشوار است اما من با تمرکز بر برنامه بازی من. من خدا را شکر برای من مربی Gaurav Khanna که نه تنها برداشت من پارا بدمینتون بلکه روت من به این دوری آمده.”

یک خانه با شش پر-مبله, اتاق خواب, در حومه لکنو مسکن شد 10 تیم هند para shuttlers تا حدود سه هفته به عقب. یک روز قبل از این مستند اعلام شد و هشت نفر از آنها موفق به بازگشت به خانه های مربوطه اما Palak نبود که خوش شانس.

اما به لطف پول از دولت بودجه هدف المپیک تریبون طرح (تاپ), Palak نیست نگران پرداخت اجاره برای اقامت خود را در خانه اجاره ای و یا روزانه خود نیاز دارد.

“ما باید یک یخچال و تهویه و… ما قادر به اجرای نمایش با (تاپ) پول کارآموزان دریافت کنید. ما مانند یک خانواده مشترک که در آن هر کس در مورد مراقبت های دیگر است که راز موفقیت ما است. از 12 مسابقات بین المللی ما تا کنون در طول دوره مقدماتی توکیو پارالمپیک همه سرخپوستان به خوبی انجام داده اند و هفت نفر از آنها تقریبا واجد شرایط می گوید:” مربی Khanna.

“ما نمی هر گونه حمایت علمی از جمله تجهیزات فیزیکی برای آموزش و…. اما ما از خرید یک چرخه و برخی از فیزیکی-تجهیزات آموزشی ساعت قبل از این مستند. در حال حاضر من در تلاش برای به دست آوردن تمام بازیکنان دوباره برای آموزش در اینجا می گوید:” خناس.

او می گوید که تمام بازیکنان دیگر که در سمت چپ لکنو بودند زیر برنامه روزانه خود را آنلاین. “من برنامه پست در یک گروه واتساپ در پیشبرد و هر کس به دنبال آن است. هر کس به نوشته های خود و یا تصویری در این گروه هر روز آن را به عنوان کمک می کند تا من نگه داشتن یک برگه در آموزش خود را.”

علاوه بر Palak و Parul دیگر بازیکنان کلیدی از پارا بدمینتون تیم عبارتند از: Tarun, کریشنا Pramod, Manoj, Suhas LY و ابو Hubaida.

به پایان می رسد

[پیام کوتاه] نمایش تمام پیام

2 فایل پیوست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>