چپ چین به علت شیوع کروناویروس فوتبال باشگاه ووهان Zall در حال حاضر بازگشت از…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چینی, باشگاه فوتبال ووهان Zall که خانه شهر صفر از coronavirus همه گیر فرود آمد در چین پس از اینکه رشته در اسپانیا از اواخر ژانویه — و بلافاصله قرار داده شده در دو هفته قرنطینه.

چینی سوپر لیگ فصل شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل ویروس با ووهان Zall به طور باشگاه’ گرفتاریها و پایدار هفته از اختلال و عدم قطعیت است.

آخرین قسط از این تیم پر پیچ و خم سفر دیدم دلتنگ تیم ملی لمسی پایین در جنوب شهر شنژن در روز دوشنبه بعد از ظهر.

اما با توجه به سخت جدید چینی قوانین و بازرسی سلامت در ورود مسافران اعمال شده برای جلوگیری از هجوم وارداتی موارد از جهانی سرایت آن را در زمان بیش از 12 ساعت برای بازیکنان به خود می رسند هتل شنژن.

آنها در حال حاضر در صورت جداسازی برای دو هفته با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس و هنوز هم نمی دانم زمانی که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به خانه و خانواده خود.

این تیم نمی تواند به ووهان — که 1000 کیلومتر (600 مایل) از شنژن-از آنجا که این شهرستان از 11 میلیون باقی مانده است مهر و موم کردن.

“پس از فراموش نشدنی و سفر دشوار این تیم وارد در شنژن در 3:00 بعد از ظهر در مارس 16 و بازگشت به آغوش وطن” این باشگاه گفت: همچنین با اشاره به “دشوار و طولانی فرایند” شدن از طریق مهاجرت و سلامت چک.

Jose Gonzalez تیم ملی در حال تلاش برای ماندن مناسب در مورد فصل می شود در جریان همه در حالی که نگرانی در مورد خانواده گیر در ووهان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

“و پس از اتمام دوره انزوا در شنژن در ووهان Zall تیم از سر گرفته خواهد آموزش” باشگاه گفت.

تیم آموزش در اسپانیا زمانی که این ویروس گسترش به بیرون از چین است.

اما اسپانیا خود را در حال حاضر تبدیل به یک ویروسی کانون و تیم ملی در سمت چپ وجود دارد در آخر هفته برای چین که در آن یک قرنطینه تلاش به کاهش میزان عفونت به نزدیک به صفر است.

گزارش های رسانه ها گفت: ووهان Zall گرفتار شده بودند در فرانکفورت برای یک زمان به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن یک پرواز به چین است.

“اگر چه هزاران مایل دور از خانواده خود دل از بازیکنان همیشه نگران داخلی اپیدمی” ووهان Zall گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>