آمریکای لاتین فلج با آرژانتین, مستند, ریو, ساحل, تعطیلی میان coronavirus…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

برزیل در روز پنج شنبه اعلام کرد که بسته شدن مرزهای زمینی و منع ورود به مردم از اروپا و بسیاری از کشورهای آسیایی و اقیانوس آرام برای جلوگیری از گسترش coronavirus به مکزیک و پرو گزارش اول خود را ویروس مرگ و میر.

و آرژانتین گفت: آن را در یک “پیشگیرانه و اجباری” مستند از جمعه تا 31 ماه مارس در تلاش برای مهار این ویروس.

برزیل ریو دو ژانیرو دولت نیز گفت: این امر بار مردم از آن سواحل معروف در جهان از جمله کوپاکابانا و ایپانما.

شیلی را لرزاند ماه از تظاهرات های اجتماعی پرده برداری از یک $11.75 میلیارد بسته محرک اقتصادی برای مقابله با اثرات ویروس بر روی این غول تولید کننده مس, اما همچنین اعلام کرد که به تعویق انداختن همه پرسی تغییر قانون اساسی آن.

در ضمن یک هواپیما توسط اسپانیایی حامل ایبریا فرستاده شده به اکوادور به انتخاب رشته اتباع خارجی بود و مانع از فرود در یک فرودگاه در گوایاکیول است که تحت مستند.

برزیل گفت: آن دو هفته مرز بسته خواهد بر تمام کشورهای همسایه به جز اروگوئه به سمت جنوب پس از بستن مرز خود را با ونزوئلا روز سه شنبه.

آن محدودیت های جدید در برابر مسافران از اروپا و آسیا و اقیانوسیه به 30 روز گذشته بر اساس یک حکم اجرایی.

آنها به مردم اعمال می شود که از, اتحادیه اروپا, انگلیس, ایسلند, نروژ و سوئیس و همچنین چین و ژاپن و کره جنوبی و استرالیا و مالزی که برزیل ساکنان یا نه باید کار معتبر یا به دلایل خانوادگی به سفر.

امریکا بزرگترین کشور با جمعیت 210 میلیون دلار است که تا کنون ثبت نام 621 موارد از coronavirus با شش مرگ و میر.

ریو دولت فرماندار Wilson Witzel گفت: از روز شنبه او را تمام سواحل کافه ها و رستوران ها. او همچنین اعلام کرد یک اندازه گیری برای کاهش حمل و نقل با دیگر برزیل متحده با گزارش ویروس موارد هر چند که نیاز به تصویب مقامات فدرال.

مکزیک گزارش اول خود را coronavirus مرگ — 41 سال مبتلا به دیابت که درگذشت در روز چهارشنبه در شهر مکزیک. مکزیک ثبت 118 ویروس موارد است.

مکزیکی قاضی فدرال در ضمن دستور رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را به تمام اقدامات پیشگیرانه و اقدامات لازم به منظور شناسایی افراد آلوده در کشور است.

پرو که در مجموع 234 تایید موارد گزارش شده آن سه نفر اول مرگ و میر.

شیلی طرح محرک اقتصادی

شیلی طرح محرک اقتصادی “را تقویت توانایی ما به صورت بهداشتی و اقتصادی و اجتماعی نیاز دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس است که معنابخش و احتمالا تمایل به بدتر در آینده” رئیس جمهور سباستین Pinera گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سنا سخنران آدریانا Munoz گفت: رهبران احزاب اصلی سیاسی موافقت کرده بود برای به تعویق انداختن همه پرسی تغییر دیکتاتوری دوران قانون اساسی از 26 آوریل تا اکتبر 25, به کشور, زمان برای مقابله با این ویروس.

وزیر بهداشت Jaime Manalich اعلام کرد یک مستند از شیلی جزیره ایستر گفت: هیچ کس نمی تواند وارد کنید و یا ترک از راه دور و اقیانوس آرام در جزیره برای دو هفته آینده.

پلیس در عین حال گفت: آنها تا به حال خنثی اقدام به شکستن خارج از کشور شیلی بزرگترین زندان است. در اوایل این هفته زندانیان از زندان های برزیل و ونزوئلا موفق به فرار انگیزه ترس است که زندان یک زمین پرورش برای coronavirus.

شیلی ثبت شده 342 مورد از این ویروس به تاریخ.

در اکوادور سینتیا Viteri شهردار این کشور دومین شهر گوایاکیول گفت: او دستور داد وسایل نقلیه برای جلوگیری از باند فرودگاه از فرودگاه بین المللی برای جلوگیری از اسپانیایی-اداره هواپیما از فرود.

پرواز از مادرید تنها با خدمه قادر به زمین بعد از آن در Quito.

اکوادور را ممنوع کرده است تمام پرواز از دوشنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

پاناما که میزبان آمریکای مرکزی شلوغ ترین فرودگاه و کلمبیا هر دو گفته بودند تعلیق تمام بین المللی مسافرت هوایی برای یک ماه از دوشنبه.

انتخابات کلمبیا ایوان دوقو گفت: shutout لازم بود چرا که برخی از افرادی که تا به حال وارد کشور سعی کرده بود برای جلوگیری از اجباری مقررات قرنطینه.

کلمبیا بسته شد و زمین و دریا و مرز در روز سه شنبه.

بوگوتا سلول

شهرستان بوگوتا سالن گفت: پایتخت هفت میلیون نفر خواهد در صورت حبس از روز جمعه به روز شنبه به عنوان بخشی از یک محاکمه اجرا برای یک آینده احتمالی در قرنطینه.

دیگر شهرستانها در سراسر کلمبیا که بیش از 100 نفر از coronavirus نیز تحت شب حکومت.

در ضمن ادواردو Bolsonaro این نماینده مجلس از رییس جمهوری برزیل به ما ملحق جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتقاد از چین بیش از همه گیر باعث از خواسته های پکن برای عذرخواهی.

چین سفارت متهم Bolsonaro با استفاده از “غیر مسئولانه کلمات” و داشتن “گرفتار روانی ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>