J&K ساکنان تومان 5 لاخ بیمه سلامت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020 8:43:46 pm

J&K: NC leader urges government to provide clarity on Jobs, land, delimitation او تصمیم در جلسه شورای مشورتی ریاست دانشگاه تهران را Lt فرماندار G C Murmu که پیامد تحریم به نورد از جامو و کشمیر سلامت طرح به ارائه خدمات رایگان از هزینه های جهانی پوشش بهداشت و درمان برای همه ساکنان. (فایل)

در عمده کمک به مردم جامو و کشمیر دولت در روز چهارشنبه تمدید رایگان پوشش بیمه سلامت تومان 5 لاخ هر خانواده به تمام 1.25 کرور ساکنان قلمرو اتحادیه.

این تصمیم در جلسه شورای مشورتی ریاست دانشگاه تهران را Lt فرماندار G C Murmu که پیامد تحریم به نورد از جامو و کشمیر سلامت طرح به ارائه خدمات رایگان از هزینه جهانی بهداشت تحت پوشش به همه ساکنان قلمرو اتحادیه در همگرایی با Ayushman بهارات-PMJAY. در حال حاضر حدود 1.25 کرور ساکنان J&K ارائه خواهد شد همان مزایای مندرج تحت Ayushman بهارات-PMJAY گفت: مالی کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اتل Dulloo. در حال حاضر 5.95 لاخ خانواده شماره 31 لاخ افراد واجد شرایط برای مزایای زیر Ayushman بهارات-PMJAY او اضافه کرد: حدود 15 لاخ اضافی خانواده های تحت پوشش خواهد شد تحت جامو و کشمیر سلامت طرح.

تحت این جهانی بهداشت پوشش سود باید حق بهداشت و درمان رایگان بیمه پوشش تومان 5 لاخ هر خانواده در هر سال در شناور اساس و بدون محدودیت وجود دارد که در خانواده اندازه سن و یا جنسیت. همه قبل از بیماری های موجود نیز باید تحت پوشش علاوه بر; cashless خدمات نیز باید در دسترس باشد و در تمام empanelled بیمارستان.

ذینفع تحت این طرح باید دسترسی به 20,853 (عمومی و خصوصی) بیمارستان در سراسر کشور و سود سود تسهیلات بین دولت قابل حمل است. در J&K, 159 (عمومی و خصوصی) بیمارستان ها empanelled در حال حاضر. آن را باید ارائه پوشش به 1469 پزشکی و جراحی بسته/روش های زندگی از جمله مصرف, بیماری ها مانند سرطان و نارسایی کلیه.

درمان سرطان قلب و عروق و مجاری ادراری بیماری های مرتبط با تحت پوشش خواهد شد از یک روز از جمله high-end روش تشخیصی در طول بستری شدن در بیمارستان. سود نیز باید واجد شرایط برای پوشش از 3 روز قبل از بستری شدن در بیمارستان و 15 روز پس از بستری شدن در بیمارستان و هزینه.

طبق تصمیم شورای اداری همه کارکنان و بازنشستگان و اعضای خانواده خود را نیز تحت پوشش این جامو و کشمیر سلامت طرح. کارکنان باید همچنان به 300 تومان در هر ماه به عنوان کمک هزینه برای مراقبت از OPD درمان است.

شناسایی خانواده های واجد شرایط برای ثبت نام برای سلامت طرح خواهد شد و بر اساس اجتماعی و اقتصادی سرشماری سال 2011. اما خانواده/افراد که گذاشته شده در این سرشماری می تواند ثبت نام بر اساس یک تعریف فرایند او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>