JK ‘Apni حزب راه اندازی می شود توسط ex-PDP رهبر الطاف بخاری در یکشنبه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک حزب سیاسی جدید به نام “جامو و کشمیر Apni (خود) حزب’ (JKAP) راه اندازی خواهد شد در روز یکشنبه و رهبری دولت سابق وزیر دارایی سید الطاف بخاری با یک هدف اولیه از اثبات “امداد رسانی به افرادی که در مواجهه با عدم اطمینان از 5 اوت سال گذشته”.

این خواهد بود که اولین فعالیت سیاسی در جامو و کشمیر پس از اوت 5 سال گذشته بعد از مرکز انصراف ویژه وضعیت سابق وزارت امور خارجه و باز آن را به سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ.

“بله من در سیاست به طور تصادفی اما ایده من از سیاست متفاوت است — من اعتقاد دارم که آن را به یک محل که در آن شما می توانید خدمت به مردم به بهترین توانایی های خود را گفت:” تاجر-تبدیل-سیاستمدار بخاری بود که بخشی از PDP تا او فاصله خود را از Mehbooba مفتی که دولت کاهش یافته بود به اقلیت پس از اخذ تاییدیه انصراف پشتیبانی در ژوئن 2018.

وجود دارد تفاوت بین مفتی و بخاری بیش از عملکرد PDP.

بخاری (60), تحصیلات تکمیلی در علوم کشاورزی خواهد پیوست توسط سیاستمداران از احزاب دیگر از جمله همایش ملی (NC) PDP کنگره و بی جی پی.

در میان شخصیت های برجسته مجموعه ای از پیوستن به او در حال Vijay Bakaya, میر رفیع (NC), عثمان مجید (سابق کنگره MLA), غلام حسن میر (سابق مستقل MLA), جاوید حسین التماس, Dilawar میر نور محمد Zaffar Manhas, Abdul Majid Paddar, Abdul Rahim نه (PDP), Gagan Bhagat (BJP) و Manjeet Singh و Vikram رسیده از کنگره, او گفت:.

پیشنهاد حزب قصد دارد به منطقه ای در لباس مانند کنفرانس ملی و PDP که رهبران آن از جمله فاروق عبدالله و پسرش عمر عبدالله و Mehbooba مفتی بوده رزرو تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند. این رهبران در ابتدا نگهداری پیشگیرانه بازداشت و بعد از آن رزرو شده تحت PSA.

بخاری به نام برای آزادی همه رهبران سیاسی و گفت: آنها باید مطلع کردن مردم از تغییر واقعیت. “من با صبر و حوصله منتظر برای چند هفته برای دیگران به گام اما پس از آن تصمیم به ورود به خودم,” او گفت:.

“در حالی که احزاب معطوف به آزادی رهبران خود, بسیاری از کارگران خود را قادر به دریافت حتی دو مربع وعده غذا در روز. من تلاش خواهد کرد برای کمک در ساخت زندگی بهتر” بخاری گفته PTI به تازگی.

سابق PDP رهبر به حال یک کلمه از ستایش سابق وزیر Omar عبدالله. “من فکر می کنم او یک مرد از اصول و هرگز مردم را رنج می برند برای دستیابی به خود اهداف سیاسی بر خلاف دیگران” بخاری گفت که او را گسترش تمام پشتیبانی در مورد حزب خود به قدرت رسید.

“هدف من این است که برای کمک به مردم است. می توان آن را از طریق حزب و یا هر حزب دیگری می آید که به قدرت است. من را گسترش پشتیبانی کامل تا زمانی که لبخند بر چهره مردم عادی تضمین شده است,” او گفت:.

بخاری گفت که در سناریوی جدید, هر حزب سیاسی باید آموزش مردم در مورد تغییر واقعیت از سابق دولت است.

“آنها را نشان می دهد رویاهای دست یافتنی و نه سراب. من می گویند که من نمی توانم به نوبه خود ساعت به عقب و بازگرداندن وضعیت ویژه جامو و کشمیر اما من کار خواهد کرد برای بازگشت از استقلال و اقامتگاه در شغل و آموزش, بخش,” او گفت:.

همه این خواهد بود بخشی از این بیانیه که راه اندازی خواهد شد در سرینگر در روز یکشنبه و بعد از آن در هفته آینده در جامو بخاری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>