ایتالیا با وزیر ورزش برای تمدید ممنوعیت حوادث

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایتالیا با وزیر ورزش در حال برنامه ریزی برای گسترش ممنوعیت بازی ها و مسابقات در این کشور از طریق همه از مارس.

جاری در سراسر کشور مستند است که با توجه به پایان می رسد در روز جمعه اما ایتالیایی کارشناسان بهداشت گفت: نیاز به سعی کنید برای جلوگیری COVID-19 به احتمال زیاد هفته گذشته فراتر از آن.

وزیر وینچنتزو Spadafora می گوید, ایتالیایی, روزانه, La Repubblica که مذاکرات در مورد شروع مجدد سری آ لیگ فوتبال در مارس 3 “غیر واقعی”.

او می افزاید: “(در روز دوشنبه) من پیشنهاد تمدید ممنوعیت مسابقات ورزشی در هر سطح برای همه آوریل است. و من شما را گسترش اقدام به آموزش — منطقه که در آن ما تا به حال به مداخله چرا که هنوز هم وجود دارد امکان برگزاری بازی های المپیک است.” برخی از باشگاه ها مانند لاتزیو و ناپولی شده بود هل دادن به راه اندازی مجدد آموزش به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

حداقل 15 سری A بازیکنان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

به طور کلی ایتالیا نزدیک به 100,000 موارد مثبت و روز پیش پیشی مجموع در چین که در آن شیوع آغاز شد و در اواخر سال 2019.

Spadafora می گوید او امیدوار سری مقامات نمایش “جدی تمایل به تغییر است. باشگاه های زندگی در یک حباب به معنی فراتر از خود شروع با میلیونر دستمزد بازیکنان. آنها نیاز به درک که چیزی خواهد شد مثل قبل دیگر پس از این بحران است.”

به این منظور در روز شنبه کریستیانو رونالدو و یوونتوس تیمی همراه با مربی Maurizio Sarri توافق به چشم پوشیدن از 90 میلیون یورو (100 میلیون تومان) دستمزد برای کمک به این باشگاه در طول بحران.

Spadafora همچنین می گوید که او را به خود اختصاص 400 میلیون یورو (تومان 450 میلیون دلار) برای بهبود تلاش در کار و انجمن های ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>