عراق, زن و شوهر می شود پلیس کمک به نکاح میان حکومت نظامی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

عراق دانشجویی احمد Khaled al-Kaabi, 23, پیشنهاد برای عشق از زندگی خود را در سال گذشته است.

زوج رویایی بود که به یک جشن بزرگ با دوستان و خانواده در جنوب شهر مقدس نجف.

اما در پی این کروناویروس جدید, کسانی که امیدوار بودند نقش برآب زمانی که یک دولت-دستور داد مقررات منع رفت و آمد ممنوع بزرگ اجتماعات و سالن عروسی شد, توقیف.

“انتظار نداشتم عروسی من به این راه. من امیدوار بودم برای یک حزب و که ما را از دیدار امام گفت:” Ruqaya رحیم, جدید, عروس, سکس با اشاره به مذهبی رسمی که آگهی نماز در مسجد. “اما ما مانع از انجام آن است.” نجف شده میان عراق شهرستانها سخت ترین ضربه گیر حسابداری برای کمی بیش از 20 درصد از عراق را به کل موارد. حداقل پنج نفر کشته شده اند در میان 257 موارد تایید شده در این استان با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

که بخش کوچکی از 70 افرادی که فوت کرده اند در سراسر کشور از اولین ویروس مورد ثبت شده در عراق در ماه فوریه است. عراق در حال حاضر حدود 1,300 تایید ویروس موارد است.

تمایلی برای به تعویق انداختن عروسی, al-Kaabi آمد تا با یک طرح های مختلف.

او از نیروهای امنیتی محلی برای کمک به او را به عروسی اتفاق می افتد. پلیس در پاسخ با ارائه داماد با وسایل کامل با انفجار موسیقی.

آنها حمل و نقل al-Kaabi عروس به خانه خانواده برای یک جشن کوچک از فقط شش نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>