‘غیر انسانی’: شیو سنا انتقاد Nizamuddin جمع آوری در زمان coronavirus

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا انتقاد کرده است Nizamuddin جماعت Tablighi Jamaat اعضا برگزار شد در نقض محدودیت های اعمال شده در تجمع جرم در نظر تهدید Covid-19 جامعه انتقال. این حزب که قوانین Maharasthra در ائتلاف با کنگره و NCP روز جمعه در توصیف این جماعت که تبدیل به یک منبع اصلی عفونت در سراسر کشور به عنوان “غیر انسانی” عمل می کنند و افزود که هیچ مذهبی یا ملی با هدف حل شد با برگزاری چنین رویداد گفت: خبرگزاری PTI.

“چه مذهبی و ملی خدمت به این مردم انجام شده توسط این جماعت به نام اسلام. در واقع آن را غیر انسانی و زیانی بزرگ,” گزیده ای به نقل از آژانس از سرمقاله در پارتی سخنگوی Saamana گفت.

همچنین با اشاره به دو متضاد حساب از تخلف توسط اعضای جماعت و اضافه شده است که آن را دشوار است به معلوم که بین پلیس دهلی و جماعت مقامات شد و درست در این زمینه است.

“آنچه که در حقیقت تنها این دو را می دانید. اما درست مثل پلیس پاک شاهین باغ در اعتراض به منطقه پس از دهلی مجمع انتخابات این رویداد نیز می تواند متوقف شده است با استفاده از نیروی” سرمقاله گفت.

پلیس دهلی گفت: آنها هشدار داده بود که اعضای جماعت در Nizamuddin برابر جرم نماز و تجمعات اما سازمان دهندگان ادعا می کنند آنها شده بود را تکذیب کرد مجوز توسط پلیس به حرکت می کند و آنها را وادار به ماندن در داخل.

“این یک موضوع ملی سلامت و دین نیست. جامعه مسلمان هم می توانست پشتیبانی از این حرکت. نقض مستند در حال پخش است با افراد دیگر زندگی” به Saamna سرمقاله به نقل از PTI اضافه شده است.

دولت مرکزی دیروز گفت که بیش از 9000 نفر از جمله اعضای جماعت و دیگر فردی که با آنها در تماس بوده اند شناسایی شده در سراسر متحده و قرنطینه. دولت گفت که 334 از اعضای جماعت تا به حال یافت شده است مثبت و بستری در بیمارستان.

سنا سخنگوی برجسته خطر انتقال ناشی از چنین بزرگ مذهبی جمع آوری است.

“این برنامه را دیدم جماعت بیش از 5000 نفر از 22 متحده در این کشور و هشت کشور خارجی است. از 5,000 شرکت کنندگان 2,000 خارجی بودند آن را گفت.

مرکز آغاز شده است اقدام علیه جماعت و رهبر آن مولانا محمد سعد که رزرو شده است در زیر بخش است که مجازات جرائم است که می تواند منجر به بدتر شدن بیماری است و برای توطئه جنایی. صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: دولت لیست سیاه 960 خارجی برای مشارکت خود را در فعالیت های این گروه در حالی که آنها در هند ویزای توریستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>