هند به فرم بالینی تحقیقات مشترک در Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند Covid-19 تحقیقات بالینی مشترک شبکه یک بیمارستان بر اساس تحقیقات بالینی ابتکار است که در آثار به منظور افزایش درک از بیماری کروناویروس (Covid-19). این حرکت کمک خواهد کرد که هند خاص درمانی و فشار تحقیق و توسعه در زمینه تولید دارو برای این بیماری همه گیر.

ملی و نیروی کار در Covid-19 است که یک گروه از کارشناسان فنی بررسی تصمیم گیری های کلیدی در مورد شیوع ویروسی است توصیه می شود ایجاد تحقیقات مشترک خواهد شد که با هماهنگی شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) این کشور در راس تحقیقات پزشکی سازمان است.

“هدف این شبکه که به منظور توسعه بالینی خاص پروتکل های مدیریت و بیشتر به تحقیق و توسعه برای درمان. برای این منظور یک پایگاه داده مرکزی بالینی و آزمایشگاهی پارامترهای بستری Covid-19 مواردی است که ایجاد” گفت: بیانیه ای از ICMR.

همچنین سازمان دیده بان | پونه بر اساس start-up توسعه مایع واحد برای ضد عفونی سطوح در عرض 15 دقیقه

 

تمام بیمارستان ها که در حال درمان Covid-19 بيمار در حال دعوت به تبدیل شدن به شرکای این شبکه است. پژوهش تنظیم شده است ساخته شده لینک https://forms.gle/LHByZkR41UPHqX9FA که نیاز به mandatorily توسط کسانی که از بیمارستان که مایل به عضویت در این شبکه است.

“این تحقیقات بالینی در درجه اول با استفاده از داده ها در بیمارستان سطح. آن را شامل تمام کسانی که به طور مستقیم برخورد با بیمار مدیریت برای به دست آوردن یک حس علائم. علاوه بر این چه کار و چه چیزی را نه به عنوان دور به عنوان درمان نگران است” گفت: یک دانشمند ارشد در ICMR.

اطلاعات موجود نشان داده اند که حدود 80 درصد Covid-19 موارد مثبت را توسعه علائم خفیف 15% علائم شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان مانند دشواری در تنفس و 5% مهم به اندازه کافی نیاز به اکسیژن یا ونتیلاتور پشتیبانی می کند.

“بسیاری وجود دارد که ما تا کنون می دانیم و خیلی بیشتر است که نیاز به شناخته شده بیشتر است. این تحقیقات را حفظ خواهد کرد در حال تحول. ما به دانستن چیزهای جدید در مورد این ویروس و بیماری الگو با هر تحقیقات جدید در آینده بر Covid-19. این یک فرایند مداوم,” دانشمند گفت.

این ثبت نام به صورت مشترک به این معنا نیست یک بیمارستان و یا یک آزمایشگاه معاف از ارائه دیگر بیماران جزئیات به مقامات.

“آن است که بیش از و بالاتر از حد معمول تست و مدیریت بیماری پروتکل است که باید به دنبال در حالی که برخورد با Covid-19 مشکوک و یا موارد مثبت,” او اضافه شده است.

بیمارستان ها باید همچنان به طور مستقل گزارش داده مرکزی و دولت, مقامات بهداشت و درمان در راستای دستورالعمل های موجود از جمله محلی یکپارچه نظارت بیماری برنامه واحد در زمان واقعی بر اساس ICMR بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>