هند تیراندازی بدن به تدوین برنامه های آموزشی برای المپیک بورس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند تیراندازی فدراسیون به تدوین یک برنامه آموزشی خود را برای المپیک probables که آماده سازی متوقف شده است چرا که از سراسر کشور مستند به مبارزه با Covid-19 همه گیر و اختلال در تقویم بین المللی.

ارشد, National Rifle Association of India (NRAI) مقامات رهبری توسط رئیس جمهور آن Raninder سینگ در یک کنفرانس با مربیان و انتخاب روز سه شنبه برای نهایی این برنامه که خواهد شد به این ورزش قدرت از هند (SAI) برای تصویب.

“وجود خواهد داشت هیچ رقابت های بین المللی و قرار گرفتن در معرض تور تا دسامبر. بنابراین تمام تمرکز خود را بر آموزش از بورس. مربیان را گچ طرح در عرض یک هفته و این امر می تواند فرستاده شده به سای برای تصویب” NRAI وزیر راجیو Bhatia گفت.

در این جلسه همچنین در مورد راه هایی برای کمک به آموزش چند بورس که در خانه گیر کرده و اصلا حتی تجهیزات اساسی برای فراموش خشک آموزش (شبیه سازی).

“مربیان در ارتباط با بورس. آنها در حال تلاش برای دیدن آنچه که بهترین آنها می توانند انجام دهند در این وضعیت چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن برنامه های آموزشی خود را به طوری که بورس در روان قاب” گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال.

هند به دست آورده سابقه 15 سهمیه مکان های توکیو بازی های المپیک, اما با هیچ اصلی رقابت های بین المللی در این سال—هر سه جام جهانی لغو شده اند—از آن خواهد شد یک چالش برای بورس به حفظ فرم خود را. به دهلی نو جام جهانی لغو شد اعلام کرد در روز دوشنبه.

NRAI سازمان محاکمات در مارس 20-21 برای بالا بورس به تکمیل فرآیند انتخاب. انتخاب جلسه کمیته نمی تواند برگزار شد به عنوان محاکمات متوقف شد بعد از روز اول و مستند اعلام شد در دهلی نو روز بعد.

Bhatia وجود دارد گفت: هیچ بحث در این کنفرانس در مورد تیم ملی انتخاب برای بازی های المپیک است. “وجود دارد بحث کلی در آموزش تنها,” او گفت:. وجود دارد برخی از اضطراب در میان بورس برای توکیو تیم ملی به حل و فصل در اوایل سهمیه بندی مکان ها برای کشور و NRAI می توانید تغییرات را به تیم ملی اگر معتقد است که بهبود مدال شانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>