هند مستند خاطرات, روز, 23: زن سفر از 2700 متر به دیدار مادر و فرزند در بیمارستان; Covid-19 بازمانده آرامش می یابد در هنر و بیشتر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 16 سال 2020 10:46:33 pm

Indian Railways, Train coach isolation ward, Coronavirus patients, Railways converts train coaches in to isolation ward, Covid-19 patients, Coronavirus India, Indian express نمایی از انزوا مربی آماده توسط راه آهن هند است. (منبع: راه آهن هند)

Coronavirus (Covid-19): هند مشاهده شده آن 23 روز در سراسر کشور مستند پنج شنبه حتی به عنوان تعدادی از عفونت ها در این کشور افزایش یافت به 12,759 و مرگ و میر در ایستاده بود 420 به عنوان در اتحادیه وزارت بهداشت. پرداختن به یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در COVID-19 وضعیت در این کشور, وزارت گفت: در مجموع 2,90,401 نمونه آزمایش شده اند و تا کنون که 30,043 مورد آزمایش قرار گرفتند در روز چهارشنبه خود را. دنبال Coronavirus به روز رسانی های زنده

اطمینان که نرخ مرگ و میر در این کشور بسیار پایین تر از نرخ بهبود سلامت وزارت رد هر گونه شواهد در تابستان و تاثیر آن بر گسترش ویروس. با استناد به جهانی تست شماره یک ICMR رسمی گفت که کسی نمی تواند می گویند هند شد تست کمتر از 24 نفر در حال آزمایش برای یک مثبت. در همین حال در روز بعد وزارت امور (MHA) صادر مشورتی که گفت که زوم یک پلت فرم برای تماس تصویری بود امن نیست برای استفاده غیر از صدور چند دستورالعمل های دیگر.

در اینجا یک لیست سرپرستی از قابل توجه داستان است که اتفاق افتاده در سراسر کشور در روز 23

برای اولین بار در 167 سال راه آهن هند نیست مسافران کشتی در آن تولد

راه آهن هند که تبدیل 167 روز پنج شنبه برای اولین بار در آن قرن و نیم زندگی دراز بیکار در آهنگ نه گذر گاه مسافران در سراسر کشور به عنوان کشور ناظر در سراسر کشور مستند. آن را در این روز 167 سال پیش که اولین قطار مسافری زد بین خان و بمبئی Bori Bunder.

Indian railways, Indian railways clarification, irctc.co.in, coronavirus, covid-19 india, False media report, Indian express راه آهن هند شناخته شده برای آن شبکه متصل می شود و هر بخشی از هند— روستایی و شهری از طریق قطار که رفت و آمد در سراسر ساعت. (فایل)

راه آهن هند شناخته شده برای آن شبکه متصل می شود و هر بخشی از هند— روستایی و شهری از طریق قطار که رفت و آمد در سراسر ساعت. آن را در سال 1974 که سرخپوستان را تجربه کرده بودند یک مرحله بدون قطار به عنوان کارکنان راه آهن رفته بود در اعتصاب به طول انجامید که بیش از سه هفته در آوردن تمام خدمات را متوقف کند. تنها قطار حمل و نقل تامین کالاهای اساسی اجرا کرده بود که در آن زمان بود اما این اولین بار است که این خدمات متوقف شده است در روز تولد خود.

اوتار پرادش: مرد میزبان مهمانی, پسر, تولد رزرو شده به عنوان مستند نقض هنجارهای

یک گوراکپور اقامت رزرو شده است به اتهام میزبانی یک مهمانی در 10 سال تولد خود را در مجتمع مسکونی در نتیجه هجوم مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس پلیس بیان شد که روز پنج شنبه توسط PTI. یک مورد به ثبت رسیده است در برابر مردی که یک تاجر است و برخی از افراد ناشناس پس از یک ویدئو از این رویداد رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی آنها گفت. متهم رفتم جلو با طرح خود را به میزبان حزب با وجود مخالفت برخی از ساکنان مجتمع مسکونی. این ویدئو ظاهرا نشان می دهد حدود 50 مدعوین معاشرت و داشتن مواد غذایی از اصطبل راه اندازی در خارج از آپارتمان واقع در منطقه شیک و مد از شهرستان یک مقام پلیس گفت:.

زن سفر 2,700 کیلومتر در سراسر شش کشور برای ملاقات با بیمار در بیمارستان

پس از یک Telangana زن سوار از 1500 کیلومتر به پس وپیش بازگشت پسرش یک زن 50 ساله زن سفر 2,700 کیلومتر و در یک خودرو در سراسر شش متحده—شروع از کرالا از طریق Tamil Nadu, Karnataka, Maharashtra, Gujarat— به ملاقات او بدحال پسر BSF جوان در راجستان جودپور با وجود سراسر کشور مستند, PTI گزارش شده است. مادر همراه بود او مادر در قانون و یکی دیگر از بستگان در طول سفر است که آنها را تحت پوشش بیش از یک دوره از سه روز.

Navi Mumbai شهرداری شرکت سلامت کارگران برگزار شد درب-به-درب نظرسنجی برای ایجاد یک Covid-19 پایگاه در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس/Amit Chakravarty)

پس از رسیدن به جودپور Sheelamma Vasan گفت PTI وضعیت سلامت او پسر آرون کومار (29) که مبتلا به میوزیت, (inflamation عضلات) بود بهبود است. “با توجه به فضل خدا ما رسیده در اینجا بدون هیچ مشکلی در هر نقطه” او گفت:.

وادودارا پلیس طنز منظوم در مستند متخلفان برگ ساکنان مایل بیشتر

یک پلیس بالا در وادودارا که همچنین یک ادبی نویسنده وظیفه دارد خود را با استفاده از humourous منظوم را مستند متخلفان در شهرستان درک اهمیت اجتماعی فاصله. او طنز توییتهایی اثبات می شود یک کمیک برای کمک به وادودارا ساکنان که سر و صدا برای به روز رسانی بیشتر در مستند متخلفان.

Vadodara police, Vadodara police on lockdown violators, Gujarat police, India lockdown, MHA guidelines, coronavirus India, India news, Indian express Meghani, 39, که همچنین یک ادبی نویسنده می گوید که او با قرار دادن خود را “هدیه” برای استفاده برای انتقال پیام به کسانی که قوانین را دنبال کنید.

“ما در حال تشکیل پرونده عکاسی پرتره و چهره ورق سوابق علاوه بر اجباری تشریحی (سیاه و سفید) قواره برای کسانی که پله از خانه های خود به ارزیابی مداوم وضعیت است.” پیام بالا یکی در میان بسیاری از طنز توییتهایی از دیپاک Meghani معاون کمیسر پلیس در وادودارا برای منطقه 1.

پیتزا مردی که آزمایش COVID-19 مثبت در دهلی نو نیز تحویل مواد غذایی برای ما: Zomato

تحویل پیتزا کارمند که تست مثبت برای COVID-19 در دهلی نو نیز تحویل مواد غذایی برای Zomato یک بیانیه صادر شده توسط محبوب تحویل مواد غذایی برنامه اظهار داشت: پنج شنبه.

با توجه به south Delhi, منطقه دولت, مرد آزمایش مثبت در مارس 14. او توسعه یافته علائمی مانند خستگی و سرفه در مارس اما از آنجا که او نمی باید هر گونه سابقه مسافرت های بین المللی شناخته شده و یا تماس با شخص دیگری که تا به حال آزمایش مثبت او ادامه داد: کار. 72 خانه او تحویل مواد غذایی شناسایی شده اند و ساکنان در زیر قرار داده شده است. آنلاین و تحویل مواد غذایی کسب و کار است که انتظار می رود به یک عمده رکود دنبال اخبار از تحویل عامل تست مثبت است.

Coronavirus به ارمغان می آورد Kannada film صنعت را به زانو در

Coronavirus ناشی مستند در هند تبدیل به یک زانو حرکت تند و سریع واکنش از Kannada film صنعت به عنوان برنامه های کج رفته اند پس از اقامت در خانه محدودیت و اپراتورها در چوب صندل به عنوان صنعت محبوب شناخته شده به عنوان می گویند حدود 100 فیلم تولید تحت تاثیر مادران گزارش شده است. برخی از بودجه های بزرگ مانند فیلم ‘راجا Veera Madakari Nayaka’, ‘Kotigobba 3’, ‘رابرت” و “Yuvaratna’ نیز متوقف شده است. اشاره کرد تولید Rockline Venkatesh گفت PTI که از دست دادن به صنعت است به لحن صدها کرور روپیه.

عقاب در آسمان: اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین و کرالا پلیس یک ترکیب برنده برای به اجرا درآوردن مستند

نزدیک به دو سال پس از فاجعه باری سیل در سال 2018 که به کمک آنها کرالا پلیس برای نجات سازمان در محل آن به دام افتاده در خانه های خود صدها نفر از اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین و تکنسین در دولت پیوست را بار دیگر برای یک مکان باعث: ردیابی کسانی که فرار این مستند در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

بیش از گذشته سه هفته از Cyberdome بخش کرالا پلیس داوطلب خدمت سربازی خدمات بیش از 300 هواپیماهای بدون سرنشین اپراتورها به عنوان بخشی از “پروژه چشم عقاب’ به حفظ تنگ نظارت به خصوص در مناطق که در آن پلیس وانت پیدا کردن آن را دشوار است به لحاظ جسمی سرکوب متخلفان. این ایده مطرح شد توسط Cyberdome بدست آورد و آن را پرکوله شده به منطقه روسای پلیس که scouted برای داوطلبانی که می تواند هواپیماهای بدون سرنشین است.

یک Covid-19 بازمانده آرامش می یابد در هنر جدید درس زندگی برای همه

مردم در سراسر جهان در حال dabbling در طیف گسترده ای از فعالیت های خانه در میان coronavirus ناشی مستند. اما آنچه در مورد کسانی که اقامت به تنهایی و به دور از اعضای خانواده خود? U. K Sanjul 27 ساله که تا به بهبود از COVID-19 تلاش چیزی جدید در حالی که در خود شده است.

coronavirus, coronavirus covid-19, coronavirus kerala, coronavirus kerala model, kozhikode kerala, kerala covid-19, pinarayi vijayan, kk shailaja teacher, indian express U. K Sanjul که شد از کرالا کالیکوت منطقه از بهبود COVID-19 و در قرنطینه به مدت 14 روز.

اگر آن را به حال شده است برای coronavirus مستند هنری کنار Sanjul بومی کالیکوت را Narikkuni که آمده اند به طوری برجسته. در نیمه راه به 14 روز در قرنطینه پس از بهبود طرفدار هنر در حال حاضر تولید چند قابل توجه نقاشی. قادر به مرحله خارج Sanjul می گوید او با استفاده از این زمان برای یادگیری بیشتر در مورد طراحی و نقاشی از یوتیوب.

بیشتر داستان در یک نگاه:

در یک اتاق تک تخت در ابوظبی 6 هم اتاقی و یک COVID بیمار

در 4 آوریل 25 ساله مهاجر از کرالا کار به عنوان یک تکنسین در یک شرکت الکترونیک در ابوظبی, بازگشت به خانه مشترک به هم اتاقی خود را مبارزه با تب. دمای شد 101 درجه فارنهایت است. تعداد coronavirus موارد مثبت در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در حال حاضر عبور 3,500 توسط آن است. اما, هفت, هم اتاقی, همه از کرالا تصمیم گرفت یک روز دیگر صبر کنید. با هیچ نشانه ای از بهبود در مارس 6, او به نام همه شماره تلفنی توسط دولت کرالا در امارات متحده عربی به منظور تسهیل در دسترسی به مراقبت های پزشکی. او نیز رسیده به سفارت. دفعات بازدید: داستان کامل

کودکان در ماسک در هنگام سحر و جادو عملکرد در یک پناهگاه در دهلی نو در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal)
coronavirus, coronavirus latest updates, indians abroad, indians overseas coronavirus, coronavirus testing kits, indian express, BRICS پلیس اعضای تیم نیز تست که در وظیفه در بخش 15 Panchkula پس از 7 مطلب ارسال مورد در بخش 15 Panchkula در چهار شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (اکسپرس عکس Jaipal سینگ)
در برابر استودیو طراحی کارگاه صورت-سپر در حال تولید یک دستگاه حفاظت شخصی در پی Covid-19 بیماری همه گیر. (Express photo by Amit Chakravarty)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>