هند صفحة پزشکی دیپلماسی می فرستد 85 mn HCQ قرص paracetemol به 108 c…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند تماس گرفته شده تا آن پزشکی دیپلماسی ارسال بارهای از داروها به 100-به همراه کشور بیش از دو هفته گذشته برای کمک به آنها در مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. یک مقام دولتی گفت Hindustan Times که هند عرضه نزدیک به 85 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین و نزدیک به 500 میلیون قرص پاراستامول به 108 کشور جهان است.

این است که جدا از 1000 تن از پاراستامول گرانول است که فرستاده شده به قرص.

“به عنوان ما صحبت می کنند در مجموع 4000 به همراه محموله به 60 کشور در حال پاک برای اعزام” دولت رسمی ذکر شده در بالا گفت. در تمام دارو لوازم را پوشش 108 کشور جهان است.

همچنین سازمان دیده بان | Covid-19 | ‘HCQ می تواند مضر’: AIIMS سر در طب میان صادرات بحث

بسیاری از لوازم ساخته شده اند از طریق ویژه نیروی هوایی هند پرواز خارجی تخلیه منشور و حتی دیپلماتیک محموله.

این یک ورزش بزرگ و پیچیده بیش از حد داده شده است که اکثر کشورها از جمله هند را تعطیل عملیات پرواز.

به عنوان یک مثال مقامات صحبت در مورد چگونه هند HCQ قرص برای تحویل به جمهوری دومینیکن است که در حال حاضر رئيس جمهور از شورای امنیت سازمان ملل شد قرار داده شده به عنوان محموله های دیپلماتیک در آمریکا تخلیه پرواز به آتلانتا ، این محموله های دیپلماتیک خواهد شد و سپس پرواز از نیویورک به این جزیره در کارائیب منطقه در یک دومینیکن منشور بعد در روز پنج شنبه.

این HCQ قرص های فرستاده شده به عنوان هدیه به موریس و سیشل لود شد در ویژه نیروی هوایی هند هواپیما روز چهارشنبه برای تحویل. برای رسیدن به این دارو به افغانستان تلاشهایی انجام شده برای ارسال دارو توسط یک ویژه منشور.

با توجه به جنوبی بلوک مقامات 5 میلیون HCQ قرص و مقدار زیادی از پاراستامول شده یا عرضه شده و یا در حال عرضه به 31 کشور به عنوان اعطای کمک به مبارزه با Covid-19.

“تاکید شده است در پاکسازی محموله به آن دسته از کشورهای دوست برای اولین بار است که به شدت آسیب دیده توسط ویروس. ما همچنین پاکسازی درخواست از برخی کشورهای دیگر که به دنبال کمک در این ساعت نیاز است. این انجام خواهد شد در یک یا دو روز گفت:” یک مقام ارشد.

در واقع هند تصمیم گرفته است برای تامین همه مواد مخدر است که دروغ گفتن در مناطق ویژه اقتصادی و یا 100 درصد صادرات گرا واحد پس از حصول اطمینان از وجود یک کافی بافر برای نیازهای داخلی در بدترین سناریو مورد.

“به طور گسترده و تقریبا همه چیز را که آماده بود و دروغ در فرودگاه/پورت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در داخل کشور که در تاریخ 14 آوریل پاک شده برای صادرات” گفت: وزارت امور خارجی رسمی.

هند در حال حاضر عرضه 80 میلیون HCQ قرص به 24 کشور از طریق قراردادهای تجاری از جمله آمریکا و انگلستان و روسیه و فرانسه و اسپانیا و هلند. آن را نیز عرضه می شود مقادیر زیادی از پاراستامول به 52 کشور از جمله ایتالیا و سوئد و سنگاپور. در برخی موارد هر دو HCQ و قرص پاراستامول عرضه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>