در زمان های سخت ذهن مربیان مشغول

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این تصمیم بی سابقه ای برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو با یک سال باید آمده ام به عنوان یک تسکین برای بسیاری از ورزشکاران حرفه ای در سراسر جهان است. اما با وجود پایان قریب به اتفاق عدم اطمینان از اینکه آیا بازی برگزار خواهد شد در این تقویم سال یا نه ورزشکاران در سراسر جهان — و در هند — باقی می ماند زده با به اندازه کافی اضطراب است که برخی از آنها در حال حاضر رسیدن به روانی مربیان برای کمک های حرفه ای.

مثل بقیه کشور ورزشکاران بیش از حد در lockdown mode — با اردوگاه و tune-up مسابقات داشتن لغو شده و در حالی که پیش. و از آنجا که آکادمی و مراکز آموزشی (خانه دوم به این ورزشکاران) نیز در حال حاضر در خارج از مرزهای هند در بازی های المپیک جزوات در حال پیدا کردن آن را دشوار است به صرف ساعت که در آن آنها را در حالت ایده آل شده اند صرف انرژی خود را; باقی مانده در خانه بیکار در نتیجه باعث می شود آن را آسان برای افکار منفی به خزش در.

“این یکی از بسیاری از چالش های المپیک-محدود ورزشکاران روبرو هستند در شرایط فعلی می گوید:” Dr Bernhardt Savanur روانی مطبوع و اوج عملکرد مربی که با این نسخهها کار با پونا ورزش های مبتنی بر سازمان های غیر دولتی Lakshya ورزشی است که فراهم می کند پشتیبانی برای بسیاری از نخبگان هندی ورزشکاران است. “ورزشکاران استفاده می شود به یک روال آموزش زمان استراحت و غیره. ناگهان آنها مقدار زیادی از زمان در دست با هیچ چیز. و با بازی های المپیک صلاحیت برگزاری و زمان در دست است که منفی سوئیچ در سر خود خواهد بود.”

Savanur با این نسخهها کار با برترین بوکسورهای کشتی گیران و بازیکنان تنیس روی میز. برخی از آنها در حال حاضر ساخته شده از برش برای توکیو است. دیگران نیست-و برای آنها استرس است طبعا بیشتر است. “این چیزی است که بی سابقه است. ابهام بیشتر استرس زا است می گوید:” Savanur. “مسئله دوم این است که هر بازیکن یک جریان یک حرکت است که می سازد نسبت به مسابقات است. در حال حاضر وجود دارد که شکستن ناگهانی در آن حرکت ورزشکاران ممکن است پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای به دست آوردن این جریان است.”

Dutee Chand یک مثال از این نوع خاص از استرس است. Chand دنبال شد واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو در 100m در هند جایزه بزرگ در پاتیالا اما این مراسم لغو کردم در آخرین لحظه. “بسیاری وجود دارد و تنش در ذهن در حال حاضر. وجود دارد هیچ جایی برای آموزش” او می گوید: در حال حاضر از خانه اش در بوبانسور.

زمان اضافی در صفحه اصلی باید در حالت ایده آل بوده و استرس منفجر یاخوردکننده. اما در شرایط فعلی آن است که کاملا مخالف است. “آموزش مراکز بسته ورزشگاه در حال بسته شما می توانید هر چیزی را انجام دهید. من انجام من کمی در حال اجرا و همچنین انجام برخی از وزن در خانه, اما آن است که هنوز هم دشوار است,” او می گوید. “وجود دارد هیچ مسابقه به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو که در برنامه است. حتی اگر همه چیز بهتر وجود دارد و مقدماتی در عرض چند ماه چه خواهد شد ما که بدون آموزش.”

“مردم در اطراف من پرسیدن آیا شما با رفتن به توکیو ؟ من هیچ پاسخ” Chand می افزاید.

دیگر نگرانی برای ورزشکاران در سراسر جهان نیز همه نگرانی اصلی این روز — برای دریافت آلوده به ویروس coronavirus. بسیاری از هند ورزشکاران بودند در اردوگاه های آموزشی و مسابقات خارج از کشور و بازگشت به خانه تنها به تازگی است. و یک بار دیگر آنها به نوبه خود به خود روان مربیان برای پاسخ.

“آنها می خواهند به دانستن در مورد گسترش Covid-19 آنچه در انزوا به معنی این که آیا آن را به معنی نشستن در بسته اتاق تاریک. آنها ترس از آلوده شدن و سوال برای درک بهتر بودن در قرنطینه می گوید:” ورزش روانشناس Gayatri Vartak Madkekar که با این نسخهها کار با بازیکنان بدمینتون وزنه کمانداران و بازیکنان تنیس است. “و یکی از دلایل این هراس است که با گوشی های هوشمند.”

یک ورزشکار که ادعا می کند به استفاده از تلفن خود را برای بررسی به روز رسانی بر روی این ویروس دیگر است Sunil Chhetri هند, فوتبال, کاپیتان. “نابود است نه ایده من از سرگرم کننده می گوید:” Chhetri. اگر چه هند نیست و واجد شرایط برای این رویداد فوتبال از بازی های المپیک در آینده ترس و استرس است که مشترک میان همه نخبگان sportspeople.

“آنها به طور مداوم در سراسر اطلاعات است که ممکن است معتبر. من توصیه کرده اند که آنها را به استفاده از تلفن های خود را اغلب. آنها باید آن را محدود به نیازهای اساسی و برنامه های آموزشی می گوید:” Madkekar.

بازیکن تنیس روی میز Achanta Sharath Kamal که به تازگی برنده عمان باز گفت: آن را بسیار دشوار است برای حفظ نظم رژیم تحت شرایط فعلی. “هنگامی که در عمل اتفاق می افتد این است که به صورت خودکار چیزی است. هنگامی که وجود دارد هیچ عمل شما تمایل به استراحت و خوردن و پس از آن فکر می کنم کار کردن. ذهنی آن است که رفتن به بسیار دشوار فاز می گوید:” چاشنی player است که در عین حال واجد شرایط برای توکیو است. “وجود خواهد داشت هیچ مسابقات در آینده نزدیک. سخت ترین قسمت در مورد آن این است که برای حفظ انگیزه تا زمانی که من نمی دانم وقتی که من بازی مسابقات بعدی. که برای من کمک گرفتن از ذهنی من مربی است.”

بر خلاف کمال باکسر Amit Panghal می یابد خود را در یک گره ذهنی با وجود داشتن واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو. چالش بزرگ برای بازی های آسیایی مدال طلا و قهرمانی جهان به مدال نقره به باقی می ماند در شکل فیزیکی بالا است. “من خیلی سخت کار کرده اند برای برنده شدن یک سهمیه اما در حال حاضر من گاهی اوقات فکر می کنم “اگر چه بازی های المپیک توکیو اتفاق می افتد نیست’. سپس رویای من از برنده یک مدال برای کشور از بین رفته است.

برای نگه داشتن آب روان Panghal در حال حاضر آموزش در روستای خود با دوران کودکی خود را به مربی تیم. اما نه هر کس است که خوش شانس است. هنگامی که تماس Parupalli Kashyap — بازی های مشترک المنافع مدال طلا از 2014 — گفت: “من از دست داده اند و انگیزه برای نگه داشتن یک روال یا خواب. من خواب و بیدار شدن از خواب هر زمان که من می خواهم آن را به عنوان مهم نیست.”

به ضرب و شتم که ذهنی مربیان نشان می دهد از ابزارهای مختلف مانند تصویرسازی ذهنی و تجسم تکنیک در یک قاب مثبت از ذهن است. ورزشکاران نیز خواسته شده برای حفظ یک الگوی خواب و رژیم غذایی و همچنین حفظ یک زندگی روزمره.

“این چیزی است که ما با استفاده از تعداد زیادی برای بازیکنان دستخوش آسیب و توانبخشی می گوید:” Savanur. “بازیکنان نباید با مشاهده بحران کنونی به عنوان بیش از حد بزرگ است. آنها باید آن را فقط به عنوان یکی دیگر از چالش و باید بدانید که چگونه به مقابله با آن به بهترین شیوه ممکن است.”

Madkekar می گوید که او نیز آنها را تشویق به تماشای خود مطابقت ویدئوها. “بسیاری از تجسم به شما کمک در طول این زمان. اما به آن نیاز دارد به خاص مانند تجسم یک مسابقات” او می گوید. “وجود اضطراب اطراف تناسب اندام خود را. البته صفحه اصلی آموزش نمی خواهد زندگی می کنند تا خود را به استانداردهای معمول, اما آنها ورزشکاران نخبه است. آنها کار کرده اند با ما و آنها رسيدگی به مقابله با آن.”

اما چه توصیه ای برای کسی مثل کشتی گیر Vinesh Phogat که دچار پریشانی به یاد صحنه در فرودگاه از زمانی که او به خانه بازگشت به هند است. “آنچه که من دیدم در اطراف فرودگاه دهلی نو آشفته من تا حد زیادی. وجود دارد ماسک تمام اطراف — از کارکنان خطوط هوایی به مردم ایستاده در صف همه نگاه پر تنش است. ما ورزشکاران استفاده می شود به چنین صحنه و من فقط می خواستم به خارج از فرودگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است می گوید:” Phogat.

“توصیه من این است که همچنین به وحشت نیست در کل می گوید:” Madkekar. “آن را به عنوان یک استراحت و استفاده از آن برای صرف وقت با کیفیت با خانواده. آنها همه می دانیم مهارت تمرکز در یک بازی در یک زمان یک توپ در یک زمان. و این همان چیزی است که آنها نیاز به قرار دادن به برنامه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>