در Bathinda, وحشت رزرو از سیلندر گاز مایع همچنان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | انتشار: 3 آوریل سال 2020 5:46:27 am

coronavirus, coronavirus lockdown, india lokdown, coronavirus in punjab, panic buying, panic booking oof lpg cylinders, lpg cylinderprice, indian express news در تاریخ 1 آوریل به عنوان 8,667 رزرو انجام شد و تعداد 13,293 سیلندر است که هنوز هم در سمت چپ گفت: مقامات دولت منطقه. (بازنمودی عکس)

یک هفته به سراسر کشور مستند در نور COVID-19 گیر وحشت خرید همچنان در پنجاب Bathinda منطقه.

شیب افزایش سفارشات برای سیلندر گاز مایع آغاز کرد و در مارس 22 — بعد از Janata مقررات منع رفت و آمد. در مجموع 11,732 سیلندر بودند رزرو در Bathinda شهر و منطقه خود را در مارس 22. روز بعد یکی دیگر از 11,811 سیلندر بودند رزرو به دنبال 8,835 سیلندر در مارس 24.

“در روز عادی شهر نیست کتاب بیش از 4000 سیلندر” گفت: Mandeep Singh, منطقه, مواد غذایی و عمران لوازم افسر.

تا مارس 1 در مجموع 72,865 سیلندر رزرو شده بود توسط ساکنان است. تحویل سیلندر متوقف شد از مارس 22-24 به دلیل Janata مقررات منع رفت و آمد. بعد یک حکومت نظامی شد اعمال شده توسط دولت پنجاب. چند روز بعد این روند کارآمد بود و تحویل سیلندر گاز مایع آغاز شد.

“همانطور که در حال حاضر دولت های منطقه است که کمک به ترتیب تحویل سیلندر گاز مایع به توده ها. با توجه به افزایش ناگهانی در, رزرو بار بود که بیشتر در تحویل پسران که تا به حال به حرکت در طول ثابت ساعت منع رفت و آمد, اما هنوز هم آن در حال انجام است” گفت: DC B Srinivasan.

در تاریخ 1 آوریل به عنوان 8,667 رزرو انجام شد و تعداد 13,293 سیلندر است که هنوز هم در سمت چپ گفت: مقامات دولت منطقه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>