‘من سمت چپ به دلیل فقر… من با هیچ پول’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abhishek Angad | منتشر شده: مارس 29, 2020 4:00:50 am

Migrant workers, construction worker, coronavirus outbreak, India lockdown, COVID-19 death, indian express news یک شانس چند اتوبوس برای رفتن به خانه در احمدآباد, مارس 26. (رویترز عکس)

از آن شده است دو روز پس از سانجی Choudhary بازگشت به یک اتاق kuchcha خانه در Jharkhand را Garhwa منطقه پوشش فاصله 411 متر از ناگپور. یک کارگر ساختمانی درآمد 450 تومان برای یک روز کار او در سمت چپ ناگپور در تاریخ 22 مارس به عنوان تاثیر COVID-19 رسید. برق در محله خود قطع شد وجود نداشت و حتی خود مدیر رفت “از دست رفته”.

در حالی که سفر خود را به خانه دشوار بود — شش ساعت سوار قطار به بیلسپور یک شب در ایستگاه راه آهن و در نهایت یک ساعته با اتوبوس به روستای خود — او در حال حاضر نگران در مورد نیاز به پایان می رسد دیدار برای خانواده اش از شش. “اولین چیزی که من چک زمانی که من به خانه رسیده بود و ما جیره. ما تا به حال یک گونی برنج که باید طی دو ماه, 2 کیلوگرم daal تنها به اندازه کافی برای چند روز و یک کیلوگرم پیاز,” او می گوید:, و اضافه کرد که تنها پدر او دارای یک PDS کارت که از طریق آنها دریافت برخی از برنج.

1.5-bigha زمین که در آن خانواده رشد می کند و گندم و برنج و برخی از ذرت معمولا بازده کمی از طریق درآمد. هنگامی که او مجبور به ترک ناگپور بدون دستمزد خود را برای 21 روز او کار کرده بود در این ماه او می دانست که آن را نمی خواهد بود آسان است.

“بیست و سه ما آمد و با هم. ما نمی پرداخت برای این ماه است. ما همه در حال حاضر در شرایط یکسان و من نمی دانم به چه کسی کمک بخواهید. از آنجا که یک مستند من حتی نمی تواند حرکت کند و به دنبال کمک. آن فقر که من مجبور به ترک روستا و در اینجا من هستم… من هنوز هم پول ندارند” او می گوید.

در حالی که چودری می گوید همکار خود روستاییان مطرح شده هیچ اعتراض خود را به بازگشت به خانه در جای دیگر در دولت, اخبار در مورد بیماری همه گیر و مهاجران coming home — دیدار برخی از مقاومت است.

خارج Kadma روستا در Jharkhand را Kanke بلوک یک پلاکارد در یک بامبو مانع هشدار می دهد بازدید کنندگان “Kripya baahar se aane wale vyakti است gaon mein pravesh na karein (غیر خودی لطفا وارد نکنید این ایجاد کرد).” یکی دیگر را تهدید می کند: “Aane پر lathi padega (اگر شما می آیند به شما خواهد شد مورد ضرب و شتم با چوب).”

Ved Prakash ساکن Kadma می گوید آنها نصب تابلو در هفته گذشته حتی به این روستا رفت و به خودخواسته مستند. “مردم می ترسند… زودتر ما نگهبانی در ورودی ایجاد کرد اما در حال حاضر هر کس در داخل خانه باقی می ماند. ما نمی خواهیم هر baahri (غیر خودی) برای آلوده کردن ما.”

برخی از فاصله دور در Balu روستای سیم خاردار و چوب بامبو که قرار است در ورود به دفع غیر خودی. “کل روستا پشتیبانی از (این barricading)… ما نمی خواهید برای دریافت آلوده می گوید:” سرفراز انور ساکن ،

چودری می گوید او هیچ تب یا سرفه نشده است و خوشحال است که با چهار فرزند. “اما من فقط 150 تومان… از آن خواهد شد در چند روز. چه کنم پس؟”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>