من-لیگ 2nd division ممکن است نشت به فصل آینده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با Mohun بگن داشتن برنده ردیف بالا آن است که اتمام بخش دوم از من-لیگ که نگران کننده است این همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) بیشتر است.

وجود دارد 17 تیم در بخش دوم از جمله هشت رزرو طرف این مدت است. ذخیره تیم نمی تواند واجد شرایط برای دور نهایی که در آن چهار تیم بازی خواهد کرد هر یک بار دیگر با برندگان ترویج به 2020-21 من-لیگ دسته اول.

با تیم به سه گروه تقسیم رقابت آغاز شد در ژانویه 25. هنگامی که آن را متوقف ماه گذشته برای مبارزه با گسترش Covid-19 گروهی لیگ روابط در خانه و دور فرمت بودند و در عین حال به پایان خواهد رسید.

دور نهایی گنجانده شده وجود دارد 28 بازی باقی مانده این اصطلاح: نه در گروه پنج در گروه B و هشت در گروه C.

هند فوتبال فصل به پایان می رسد در مه 31. باید ترخیص کالا از گمرک از اتحادیه ورزشی وزارت آمده است در زمان لیگ به پایان خواهد رسید قبل از این که, AIFF, مارس حمل به جلو بخش دوم به 2020-21.

“تیم های پس از آن نمی خواهد نیاز به اجباری مذاکره با بازیکنان که قرارداد نهایی در مه 31. آنها می توانند ثبت نام بازیکنان جدید برای فصل آینده و بازی بقیه رقابت است. آن چیزی است که هند تیم انجام زمانی که آنها واجد شرایط برای مرحله حذفی جام باشگاههای آسیا اجرا می شود که از فوریه تا نوامبر است. با توجه به این که این یک وضعیت غیر معمول است که می تواند یک راه رو به جلو است چرا که 2019-20 فصل تمام نشده است نمی اضافه کردن به باشگاه “حقوق” گفت: یک AIFF رسمی که نمی خواهید به توان نام برد.

در تکمیل بقیه لیگ, برندگان می توانید در ردیف بالا از 2020-21 من-لیگ گفت: این مقام.

شرق بنگال و Gokulam کرالا FC نوشته اند AIFF به یک تصمیم در حال حاضر در بخش اول اما با کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تبریک Mohun بگن برای برنده شدن در آن ادرار و رطوبت در صورت نیاز آسان تر خواهد بود گفت: یکی دیگر از رسمی نیز درخواست ناشناس ماندن. وجود 23 بازی در سمت چپ ردیف بالا.

“ما برای اولین بار نیاز به شنیدن از ورزش وزارت هنگامی که فعالیت ورزشی می تواند از سر گرفت. تنها پس از آن ما خواهد شد بحث در مورد آینده این فصل من-لیگ اول و بخش دوم” گفت: Kushal داس, AIFF, دبیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>