‘Hounded انگ اجتماعی’: کرالا خانواده لقب “سوپر پخش’ در Covid-19 f…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک خانواده غیر مقیم سرخپوستان (NRIs) در کرالا که قرارداد coronavirus بیماری Covid-19 گفته است که آن را یک “اشتباه بزرگ” در بخش خود به دنبال مشاوره برای باقی می ماند در خانه قرنطینه.

این خانواده زندگی می کند که در ایتالیا آمد به خانه خود را در کرالا Ranni در فوریه 29 در سه هفته ترک و با حضور بسیاری از توابع قبل از آزمایش مثبت برای Covid-19 یک هفته بعد.

“ما یک اشتباه بزرگ است. آن را غیر عمدی بود و منتقله از جهل. بسیاری از نفرین ما. برخی از اعضای خانواده ما حتی گفت ما نمی خواهد زنده از بیمارستان گفت:” 26 ساله Rijo Moncy, که با این نسخهها کار در ایتالیا.

آنها لقب “سوپر پخش” پس از Pathanamthitta یک تپه در منطقه مرکزی کرالا که Ranni بخشی از, اعلام شد Covid-19 کانون. صد و هشتاد و دو مسافر که در سفر با آنها از قطر نیز قرنطینه و Moncy را 94-سال-پدربزرگ و 88 ساله مادر بزرگ آزمایش مثبت است.

“پدر من به معنای واقعی کلمه سقوط زمانی که او شنیده پدربزرگ و مادربزرگ من نیز منتقل می شود. او نیاز به مشاوره دقیق برای بیرون آمدن از شوک و رسوایی” گفت: Moncy, روایت روز اولیه از انزوا در کتیم کالج پزشکی بیمارستان. بیش از این ویروس در ننگ و گناه hounded آنها.

آنها تخطئه و مورد هدف قرار گرفتند دیوهای آنلاین که می خواستند آنها را شلاق publicly. “ما سه نفر با هم در بیمارستان است. پس از شوک اولیه و مشاوره پدر و مادر من در زمان به معنویت خواندن کتاب مقدس در طول روز است. من مجاز به استفاده از تلفن همراه من اما من متوقف چک کردن رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از یک مجموعه از نقد و اخبار بد از سایر نقاط جهان است که من ناراحت. در یک نقطه من فکر کردم آن را دشوار است به بیرون می آیند” Moncy توضیح داد. خانواده صرف 25 روز از انزوا در بیمارستان است.

“در زمان من استفاده می شود به تماشای اخبار در تلفن خود. اما تمام کانال های بمباران بدترین اخبار در مورد ویروس و ساخته شده است که من بیشتر عصبی است. مشاوران توصیه من به تماشای کلیپ های فیلم و شنیدن آهنگ ها. من خاص نیست برای نشان دادن عصبانیت یا نگرانی های قبل از پدر و مادر من به خاطر آنها بانکی در من به شدت,” او گفت:, و اضافه کرد که او لذت می برد نوار کمیک بیشتر است.

Moncy گفت: فکر خانواده آن را به صورت یک کینه جو و درمان در این بیمارستان بیش از حد, اما آنها اشتباه است.

او به اعتبار کامل به تیم پزشکی از کتیم کالج پزشکی بیمارستان نامیده می شوند و آن را به عنوان یکی از بهترین مراقبت های پزشکی امکانات در جهان است. “آنها nursed ما را به زندگی است. ذهنی خود را پشتیبانی بسیار مهم است. وزیر بهداشت K K Shailaja به نام ما شخصا و دلداری ما یک زن و شوهر از بار. درد و رنج از بسیاری از عوارض پزشکی من هرگز انتظار می رود پدربزرگ و مادربزرگ من به عقب خواهد بود. این یک پزشکی تعجب گفت:” Rijo که با این نسخهها کار در یک شرکت دارویی در ونیز. پدر و مادر او شده اند و زندگی در ایتالیا در 20 سال گذشته و بازدید خود را با سن پدر و مادر یک بار در دو سال است.

در حالی که درمان Moncy را پدربزرگ و مادربزرگ یکی از پرستاران از کالج پزشکی بیمارستان – Reshma Mohandas – تبدیل مثبت است. “آنها رفتار مثل بچه های کوچک. ما نیز آنها را در نظر گرفته بود که فقط. از آنجا که هر دو آنها تا به حال برخی از مشکل شنوایی من تا به حال به بسیار نزدیک” Mohandas, گفت:, و اضافه کرد که او فقط انجام وظیفه است.

“پس از پرستار بیمار را تشدید نگرانی های ما. اما هیچ یک از پزشکی برادری سرزنش و رفتار آنها با ما مانند اعضای خانواده. ما مدیون زندگی ما به آنها. ما را دیده اند و بیمارستان ها در ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی, اما من احساس می کنم کرالا امکانات و مراقبت بيشتر از آنچه ارائه شده است وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که اعضای خانواده خود را تبدیل عاطفی در حالی که ترک بیمارستان.

Moncy گفت: هنگامی که آنها به سمت چپ ایتالیا در پایان ماه فوریه وضعیت بود جدی نیست و آنها آزمایش قبل از پرواز در ونیز. او احساس می کند آنها قرارداد ممکن است ویروس یا از ونیز فرودگاه و یا در ونیز-دوحه پرواز.

“وضعیت در ایتالیا جدی است که واقعا در حال حاضر. پدر و مادر من در حال شهروندان ایتالیایی. ما را به عقب برگردید و یک بار همه چیز در حال حل و فصل است. ما واقعا ممنون به کشور ما و دولت” گفت: Moncy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>