هندو لباس رهبر رزرو برای بیان نفرت در امریتسار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaldeep سینگ Brar | امریتسار | به روز شده: مارس 5, 2020 1:35:21 pm

Hindu outfit leader booked for hate speech in Amritsar یک رهبر هندو لباس از امریتسار رزرو شده بود روز شنبه برای دادن یک گفتار تحریک آمیز در برابر کسانی که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو. (Repesentational تصویر)

یک رهبر هندو لباس از امریتسار رزرو شده بود روز شنبه برای دادن یک گفتار تحریک آمیز در برابر کسانی که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو.

Sudhir کومار سوري مشخص شده به عنوان یک رهبر شیو سنا (پنجاب) بوده رزرو در بخش 295(یک) برای صدمه زدن به احساسات مذهبی. شاه ثبت شده در Jandiala گورو ایستگاه پلیس تحت امریتسار (روستایی) ، او دستگیر شده و فرستاده شده به پتهنکت زندان است.

“او ساخته شده یک سخنرانی در Facebook تصویری دفاع از خشونت است. کاربران اظهار نظر در این ویدئو نیز گسترش نفرت. یک خطر وجود دارد که سخنرانی خود را می تواند صدمه دیده است به جمعی هماهنگی وزارت امور خارجه” گفت: DSP Jandiala Gurinderbir سینگ.

وی افزود: “چهارشنبه سوری محافظت شده توسط 12 پلیس از شهرستان امریتسار پلیس و نه مردان پلیس از امریتسار (روستایی) ، ما ثبت نام کرده اند پرونده ای علیه او و به زندان فرستاده می شود.”

چهارشنبه سوری در حال, حذف شده های ویدئویی خود را قبل از گرفتار شدن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>