وزارت بهداشت در coronavirus: ‘واکسن را 1.5 تا 2 سال به منظور توسعه’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 12 سال 2020 5:02:54 pm

coronaviruCoronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, Mumbai coronavirus news, indian express coronavirus latest news updates, pune coronavirus, coronavirus cases in pune, pune news, indian express وزارت بهداشت گفته بود که هیچ نمونه ای از هر جامعه انتقال رمان coronavirus در هند. (اکسپرس عکس)

یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان کروناویروس یک بیماری همه گیراتحادیه وزارت بهداشت خواسته مردم را به وحشت در پی افزایش تعداد coronavirus موارد در کشور که ایستاده بود در 73 روز پنج شنبه.

در یک کنفرانس رسانه های اتحادیه وزارت بهداشت مشترک وزیر Luv Aggarwal همچنین افشا و خنثی چندین افسانه در حالی که allaying ترس و رله اقدامات پیشگیرانه انجام می شود در حالی که تصریح می کند که هیچ نمونه ای از هر جامعه انتقال است. “ما موفق به منزوی کردن coronavirus ما 11 چنین بودند. واکسن را حداقل 1.5 تا 2 سال” توافق هسته ای به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

Coronavirus, Coronavirus india, Coronavirus delhi, Coronavirus noida, Coronavirus up, Coronavirus cases in india, Coronavirus latest تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز. (عکس)

🔺 تا کنون 73 مثبت Coronavirus موارد گزارش شده در هند و دولت هند تخلیه حداقل 900 سرخپوستان از کشورهای دیگر است. “دولت هند تخلیه 900 شهروند هندی همراه با 48 متعلق به کشورهای دیگر مانند مالدیو میانمار و بنگلادش و چین, ما, ماداگاسکار, سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو” Luv Aggarwal گفت.

به دنبال شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

🔺 در حالی که دولت در حال حاضر پرواز دو هواپیما به چین — که در آن Covid-19 اولین شکست خارج شد پرواز به ایران و سه هواپیما بیشتر ارسال خواهد شد برای بازگرداندن سرخپوستان رشته وجود دارد.

زنان هندی پوشیدن ماسک و راه رفتن در داخل دولت کالج پزشکی بیمارستان در جامو. (AP Photo/Channi آناند)

🔺 در یک اقدام بی سابقه تصمیم دولت به حالت تعلیق در تمام ویزاهامحرومیت دسته بندی را انتخاب کنید تا 15 آوریل به طور موثر بستن مرزهای خود را برای یک ماه. “سفر بدون روادید تسهیلات اعطا شده به خارج از کشور شهروند هند (OCI) cardholders نگهداری می شوند در حالت تعلیق تا 15 آوریل سال 2020 است. این را به اثر از 1200 به وقت تهران در 13 مارس سال 2020 در بندر خروج” Aggarwal گفت.

🔺 وزارت بهداشت گفت: حفظ موثر اجتماعی فاصله بود و مهم تر از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش عفونت است. “ماسک است که همیشه لازم نیست اگر یک فرد حفظ موثر اجتماعی, فاصله, ماسک مورد نیاز است. وجود دارد بدون نیاز به وحشت” Aggarwal در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

🔺 به غیر از ملی موسسه ویروس شناسی که در آن Coronavirus نمونه در حال آزمایش برای تایید نهایی به وزارت بهداشت مشترک وزیر امور خارجه گفت: 52 امکانات دیگر تنظیم شده است در سراسر کشور است. “وجود دارد و در مجموع 56 نمونه, مجموعه, مراکز,” او گفت:.

🔺 در حالی که دولت تا به حال در اوایل این هفته تایید کرد “برخی موارد از جامعه انتقال” وزارت بهداشت و درمان, اما, اخراج, گزارش. “در حال حاضر خوشبختانه برای کشور ما لازم نیست که هر جامعه انتقال است. ما فقط چند مورد است که باید از خارج می آیند و آنها باید در درجه اول تحت تاثیر خود نزدیک و اعضای خانواده” سلامت وزارت بهداشت گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>