هری کین ‘خواهد بود كه اگر تاتنهام برنده نیست غنائم هشدار آلن شیرر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام به جلو هری کین را ترک باشگاه در سال آینده در صورتی که موفق به برنده شدن جایزه در آن زمان لیگ برتر همه زمان بهترین گلزن آلن شیرر هشدار داده است. کین هنوز به آسانسور نقره در حرفه خود با وجود چشم نواز گلزن رکورد برای هر دو باشگاه و کشور است. به کاپیتان تیم ملی انگلستان بازی کرده است و از ماه ژانویه به دلیل جدی مصدومیت همسترینگ شد و در کنار از دست دادن به عنوان تاتنهام را از دست داد به لیورپول در فصل گذشته در لیگ.

است که نزدیک به 26 سال رسیده است که به عمده افتخارات و شیرر احساس می کند زمان آن است که به حرکت در صورتی که تغییر نمی کند در ماه های آینده. “حدس من این است که اگر او برنده نیست هر چیزی در 12 ماه آینده و سپس او را به ترک” شیرر گفت: مسابقه روز: Top 10 پادکست.

“او شما را یک سال دیگر من فکر می کنم و اگر چیزی می آید در نظر غنائم و سپس او خواهید بود.” شیرر نشسته در بالای لیگ برتر به ثمر رساند نمودار با 260 اهداف است. پرسید: اگر کین در حال حاضر در 136 اهداف می تواند یک روز خود پیشی شمارش سابق بلکبرن و نیوکاسل مهاجم گفت: “این بستگی به تناسب اندام خود را که در آن او است و آنچه در موفقیت او تا به حال در هر باشگاه او را در — چه که در اسپرز و یا در جایی دیگر.

“آن را به سخت را برای او. او در 136 و بسیاری از “اگرها” در حال پرسید: – اگر او باقی می ماند مناسب و یا اگر از او باقی می ماند در لیگ برتر است. آن را به سختی می شود اما آن را به رفتن به یک روز.” کین گفت که او در مسیر به تناسب زمانی که لیگ برتر بازده اصرار مردم به “امن” در طول coronavirus بحران است.

او شده است پس از کنار درد و رنج همسترینگ پاره شده تاندون در تاتنهام را در سال جدید بعد شکست ساوتهمپتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>