خوب بود در همان تیم’: عمه Vasundhara Raje استقبال Scindia به BJP

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 11 مارس سال 2020 4:41:28 pm

Vasundhara Raje با برادرزاده او Jyotiraditya Scindia. (توییتر/Vasundhara Raje)

در میان اولین به استقبال Jyotiraditya Scindia به حزب بریزید, دقیقه بعد از, سابق کنگره رهبر پیوست BJP بود عمه اش و رئیس سابق وزیر Vasundhara Raje که گفت این بود: “خوب بود در همان تیم”.

“اگر Rajmata سحاب (Vijayaraje Scindia) اینجا بود که امروز او را به وجد آمدیم برای دیدن شما قرار داده و ملت ، من تحسین قدرت خود را از شخصیت و شجاعت. آن را خوب در این تیم است. خوش آمدید به BJP” Vasundhara Raje توییتی.

Rajmata سحاب به عنوان Vijayaraje Scindia شد محبوب شناخته مادر بزرگ از Jyotiraditya Scindiaبرنده اول انتخابات به عنوان یک کنگره نامزد در سال 1957 از گنا. او بعد از برنده به عنوان یک نامزد Jan Sangh, Swatantra حزب بی جی پی که او عضو موسس.

Jyotiraditya Scindia می پیوندد BJP در حضور آن حزب رئیس جمهور J P Nadda. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal)

Yashodhara Raje Scindia که شوپری MLA و سابق MP وزیر امیدوار است برای یک “خوب خاله-پسر ترکیبی”. “امروز بسیار خوشحال هستند. دولت تشکیل خواهد شد تحت Shivraj سینگ Chouhan رهبری است. ما خوشحال هستند که من کار کرده اند در زیر او را و می دانم آنچه فوق العاده طرح های ما تا به حال برای مردم و امروز ما ندارد و آن” آنی به نقل از Yashodhara عنوان کرد و گفت.

استقبال Scindia در BJPسابق, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: “disgruntlement از Maharaj (Scindia) با کنگره توجیه است”.

“این یک روز شاد برای BJP و من شخصا. امروز من به یاد داشته باشید Rajmata Scindia. Jyotiraditya Scindia تبدیل به یک عضو از BJP خانواده است. تمام اعضای خانواده است که با BJP. آنها یک سنت که در آن سیاست است که یک رسانه در خدمت مردم” Chouhan گفت.

Ex-Congress leader Jyotiraditya Scindia joins BJP in presence of J P Nadda دقیقه پس از پیوستن به BJP Jyotiraditya Scindia بود به نام حزب Rajya سبها نامزد. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal)

دقیقه پس از پیوستن به BJP Jyotiraditya Scindia بود به نام حزب Rajya سبها نامزد از Madhya Pradesh همراه با سخت Chauhan از Vanvasi Kalyan آشرام.

بیان شد که او “صدمه دیده و مضطرب” در قبلی سازمان Scindia گفت: این کنگره بود دیگر آن حزب از آن استفاده می شود در حالی که تصریح می کند که آینده کشور کاملا امن در ساعت مودی دست.

در یک محجبه حمله در کمال نات رهبری, کنگره, دولت, در, Madhya Pradesh, Scindia گفت: “رویای ما شاهد برای, Madhya Pradesh شده است خرد در 18 ماه”.

ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ همچنین با تبریک Scindia در پیوستن به BJP. “تبریک به Jyotiraditya Scindia جی در پیوستن به BJP. من صمیمانه ترین تبریک می گویم همچنین به BJP رهبران Madhya Pradesh,” او هنوز توییتی.

پیش از آن در روز سینگ ادعا کرد 13 از 22 شورشی کنگره MLAs در Madhya Pradesh نمی خواهید به ترک این حزب و رهبری دور تنها برای ایجاد فشار بر رهبری به معرفی Scindia به Rajya سبها. او همچنین اظهار داشت که کمال نات دولت منجر خواهد برنده یک طبقه تست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>