‘بازی در اگر…’: کارشناسان قرار دادن سهام در آکسفورد coronavirus آزمایش واکسن نتایج…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

از آن خواهد شد ‘بازی’ اگر در حال انجام آزمایش های انسانی برای coronavirus واکسن در دانشگاه آکسفورد نشان می دهد قوی پاسخ ایمنی در اواسط یا پایان مارس ارشد دانشگاهی در انگلستان دولت تازه تشکیل گروه ضربت در واکسن گفت: در روز شنبه.

چندین واکسن های مربوط به پروژه های در حال پیشرفت هستند در انگلستان و جاهای دیگر. سارا گیلبرت آکسفورد معتقد است که یک واکسن می تواند در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر. کسب و کار, منشی, Alok Sharma اعلام کرد که گروه ضربت و چند میلیون پوند بودجه برای پروژه های در روز جمعه.

علمی جان بل که یکی از اعضای گروه ضربت گفت: انگلستان در حال حاضر ندارد ظرفیت تولید این مقدار واکسن به آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس اما “است که در یک مکان واقعا خوب” برای توسعه واکسن.

در جریان محاکمه در آکسفورد و این که آیا این واکسن می تواند توان تولید در آینده نزدیک گفت: سوال اصلی این بود که آیا آن موثر خواهد بود: “ما نمی خواهد دریافت یک سیگنال برای تا زمانی که ممکن است. نکته بسیار مهم این است که شما برای انجام مناسب محاکمه به دلیل ایمنی است که واقعا مهم برای این چیزها.”

“اما اگر ما می توانید ببینید شواهد قوی پاسخ ایمنی در اواسط یا اواخر ماه مه پس از آن من فکر می کنم این بازی است. و آنها ممکن است به خوبی در سراسر خط پایان در اواسط ماه اوت” او گفت ،

بل و کارشناسان دیگر مانند گیلبرت بر این باورند که چالش بعدی این است که در حال حرکت تنظیم فرآیندهای تولید به طوری که آن را می توان به طور گسترده ای به زودی.

بل افزود: “یکی از دلایلی که ما عجله این است که سعی کنید و گرفتن این موج این بیماری است. چرا که زمانی که این بیماری از بین می رود وجود خواهد داشت بسیار کمی از حادثه موارد تا زمانی که ما یک موج دوم”.

“تیم توسعه واکسن بسیار مشتاق به آن را دریافت کند در آن دادگاه در حال حاضر به طوری که ما می توانید گرفتن مانده از این موج”.

اعلام گروه ضربت در خیابان داونینگ جلسه شارما گفت: “انگلستان دانشمندان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند برای پیدا کردن یک واکسن است که دعوا coronavirus صرفه جویی و حفاظت از زندگی مردم است. ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده در پشت سر آنها در تلاش های خود را”.

“واکسن گروه ضربت کلیدی برای هماهنگی تلاش ها برای سرعت بخشیدن به سرعت در حال توسعه و تولید بالقوه واکسن جدید, بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که آن است که به طور گسترده ای در دسترس برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

یک پروژه جدید به رهبری دانشگاه آکسفورد را محاکمه ضد مالاریا مواد مخدر اعتقاد به خواص ضد التهابی برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند کاهش اثرات Covid-19 در نفر در گروه های در معرض خطر.

پروژه های دیگر عبارتند از امپریال کالج لندن آزمایش یک واکسن علیه coronavirus است که با هدف برای بدن برای تولید بیشتر محافظتی آنتی بادی; و بهداشت عمومی انگلستان در حال توسعه جدید آنتی بادی است که می تواند ارائه محافظت در برابر عفونت و بیماری پیشرفت coronavirus.

به عنوان جمعه, انگلستان بود 14,576 مرگ و میر و 108,692 موارد به عنوان نگرانی های نصب شده بر عدم حفاظت شخصی تجهیزات پزشکی کارکنان. مقامات بر این باورند اجتماعی فاصله و دیگر محدودیت هایی هستند که منجر به یک کاهش تدریجی در تعداد موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>