خشم گرسنه به تکرار وایلدر برنده شدن در مسابقه برگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تایسون خشم می گوید: او هرگز تایر از ضرب و شتم دئوتای وایلدر در انتظار سومین مبارزه سنگین وزن آمریکایی حتی اگر خود را بالقوه همه انگلیسی, مرحله نهایی مسابقات با آنتونی جاشوا در انتظار نگه داشته در حال حاضر.

پس از بحث برانگیز قرعه کشی در ماه دسامبر 2018 خشم چیره وایلدر در لاس وگاس در ماه فوریه به ضرب و شتم او را در هفت دور.

وایلدر به فعال چینی, ژاپنی, بند در قرارداد او به تاخیر انداختن احتمال بسیار پیش بینی وحدت کشمکش بین WBC قهرمان خشم و آنتونی جاشوا که دارای WBA, IBF و WBO عناوین.

آن است که در حال حاضر امیدوار خشم و وایلدر دیدار خواهد کرد برای سومین جلسه بعد از این سال پس از تاریخ اصلی جولای 18 بود اوراق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من موظف به او کمی بیشتر” خشم گفت: صبح به خیر بریتانیا برنامه های تلویزیونی در روز سه شنبه.”شما هرگز تایر از ضرب و شتم دئوتای وایلدر. این یکی از آن چیزهایی که شما افتخار بزرگی در حال انجام است.

“من واقعا از آنچه من گفت: من می خواهم به انجام و بسیاری از مردم در بوکس به خصوص چیزی می گویند و پس از آن انجام دقیقا آنچه آنها می خواهم به انجام.” خشم شکست نخورده به عنوان یک حرفه ای افزود: “بنابراین من بسیار افتخار از عملکرد و من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن تمام این coronavirus از راه و جهان در مسیر برگشت و پشت به من است.”با آموزش منظم ممکن است به علت یک مستند در بریتانیا خشم شده است و کار کردن در کنار همسر پاریس و پنج فرزند خود را در تناسب اندام جلسات پخش Instagram زندگی می کنند.

“این به من کمک می کند ماندن در شکل و کمک می کند تا بسیاری از مردم خارج وجود دارد که پیوستن به در از سراسر جهان گفت:” 31 ساله.

“من بسیار سپاسگزار است که من می تواند یک ورودی در کمک به مردم با تناسب اندام خود را و مشکلات روحی و روانی در طول این مستند بار.

“من به پاریس در اینجا و بچه ها. هر کس می رود آجیل در اتاق جلو در حالی که ما در حال کار کردن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>