تازه سنگ pelting در شمال شرقی دهلی نو; سانتی متر Kejriwal تماس MLAs فوری meeti…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در شمال شرقی بخشی از سرمایه های ملی دهلی نو سنگ قطعات از آجر و شیشه خرده ریز وضع پراکنده در 400 متر کشش از جاده و plumes از دود billowed از خانه در صبح روز سه شنبه. همه اینها یادآور خشونت که امضاء Jafrabad, Maujpur و مناطق دیگر در روز گذشته ،

وجود سنگ تازه pelting در Brahampuri محل در شمال شرقی دهلی نو در روز سه شنبه و پس از آن پرسنل امنیتی انجام یک پرچم مارس. “وضعیت بسیار پر تنش است. ما به طور مداوم دریافت تماس مربوط به حوادث خشونت از شمال شرقی دهلی نو” پلیس دهلی گفت.

پنج نفر از جمله یک پلیس کشته شدند روز دوشنبه به عنوان مغازه ها سوخته بود و وسایل نقلیه را به آتش کشیدند و توسط افرادی که معترض بودند و علیه شهروندی (متمم) قانون و یا کا. یازده افسر پلیس مجروح شدند و به آنها ضربه های سنگ, تلاش برای جدا کردن گروه رقیب جدید پلیس دهلی کنترل اتاق گفت: با توجه به آژانس خبری اسوشیتد پرس.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal به نام یک جلسه فوری در روز سه شنبه در محل اقامت خود از MLAs و مقامات از خشونت-مناطق ضربه دهلی نو. Kejriwal بود خواست معترضان برای اجتناب از خشونت و حل و فصل مسائل از طریق مذاکرات.

به آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) که تا به حال بسته پنج ایستگاه مترو در شمال شرق منطقه در روز دوشنبه تصمیم گرفته است برای گسترش بسته شدن در روز سه شنبه بیش از حد. “Jaffrabad, Maujpur-Babarpur, Gokulpuri, Johri محاصره و شیو Vihar ایستگاه در صورتی خط مترو بسته باقی خواهد ماند و قطار در حال پایان در استقبال از ایستگاه مترو” به DMRC گفت در توییتر.

برگزار شد و توسط اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در اواخر دوشنبه شب با ارشد دهلی نو افسران پلیس و مقامات وزارت خانه در وضعیت نظم و قانون در دهلی نو.

پرسنل امنیتی انجام شده پرچم راهپیمایی روز دوشنبه برای جلوگیری از هر گونه بیشتر شعله ور شدن یو پی اس و حفظ صلح پس از منطقه شاهد سنگین سنگ pelting و آتش سوزی. گاز اشک آور پوسته پرتاب شد برای متفرق کردن معترضان که pelting سنگ در هر یک از دیگر. هر دو گروه مسلح با اسلحه و شمشیر و سنگ و چوب و میله و بنزین بمب. پلیس سعی در متفرق کردن معترضان برای جلوگیری از یک چهره بین دو گروه اما اوباش نگهداری از بازگشت به شروع دور تازه ای از سنگ pelting.

در یک به طور گسترده ای منتشر شده تصویری از یک تجمع اعتراضی brandishing یک تفنگ راه می رفت تا به یک پلیس دهلی پرسنل. سپس او رفت و بعد از چند دور در هوا. خبرگزاری PTI به نقل از پلیس دهلی منابع عنوان کرد و گفت که در این ویدئو تا به حال شناسایی شده و اقدام مناسب صورت خواهد گرفت و در برابر او.

جمعی درگیری با اشاره به ساقط در اجرای قانون و آمد فقط چند ساعت قبل از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرود در دهلی نو. صفحه اصلی وزارت مقامات آشنا با این موضوع گفت: این درگیری به نظر می رسید که هماهنگ همزمان با مشخصات بالا مراجعه کنید اگر چه دبیر خانه آجی Bhalla حاضر به حدس و گمان در مورد این مسئله. او گفت که وضعیت تحت کنترل است. “کافی نیروهای مستقر شده اند; افسران ارشد در زمینه” او گفت.

پلیس در عین حال هر گونه بازداشت روز دوشنبه خشونت است.

شمال شرقی دهلی نو پدید آمده است به عنوان آخرین نقطه اشتعال در کا که باعث خشونت و در زمان مرگبار تظاهرات در سراسر این کشور از دسامبر. شاهین باغ تا کنون شده است در پی این حادثه طبیعی ضد کا تظاهرات در این شهر را نیز شاهد درگیری بین پلیس و دانشجویان جامع Millia اسلامی بیش از این قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>