فرانسه گزارش سقوط روزانه coronavirus مرگ و میر در صدر 13,800

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرانسه روز شنبه گزارش داد کاهش روزانه تلفات مرگ و میر از Covid-19 اعلام یک “فلات” کرده و در این کشور coronavirus اپیدمی البته در سطح بسیار بالا است.

فرانسه مقامات بهداشتی در بیانیه ای گفت که 345 بیشتر مردم کشته شده بود در بیمارستان ها و 290 در خانه های پرستاری — 635 بیش از 24 ساعت گذشته — به کل مرگ و میر به 13,832.

روز زودتر 554 مرده بود در بیمارستان ها و 433 در خانه های سالمندان در مجموع 987.

“بسیار بالا فلات برای این بیماری همه گیر به نظر می رسد رسیده اما این بیماری همه گیر باقی می ماند بسیار فعال” اولویت سلامت رسمی جروم Salomon به خبرنگاران گفت:. “ما باید کاملا هوشیار باشند.” فرانسه شده است در مستند از مارس 17 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش این بیماری تنها با ضروری سفر مجاز است که باید توجیه با امضای یک تکه کاغذ.

برای سومین روز متوالی تعدادی از coronavirus بیماران در بخش مراقبت های ویژه با 121 مردم کمتر در این واحد برای کل 6,883.

فرانسه در حال حاضر 90,676 تایید موارد Covid-19 اگر چه تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر با توجه به عدم تست بیانیه ای گفت:.

Salomon گفت که اگر فلات روند ادامه آن را به معنی “ما را موفق به رسیدن به مرحله اول با هم و مستند آن است اولین اثر”.

اما او هشدار داد: “آن باقی مانده است بسیار بالا فلات… هنوز هم وجود دارد بسیاری از بستری شدن در بیمارستان… که خیلی زود — و نه معقول — به پیش بینی در مورد آینده است.” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است که به علت در روز دوشنبه برای رسیدگی به این کشور برای سومین بار در طول بحران است و انتظار می رود تا اعلام کند که این مستند تمدید خواهد شد فراتر از آن زمان مارس 15 تاریخ انقضا.

پاکسازی خواهد شد که برای هدایت دقیق دوره میان آزمایشی نشانه هایی از بهبود گفتن مردم آنها هنوز هم باید در خانه بماند در حالی که به نشانه های در مورد چگونه به سلول ممکن است آرام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>