ایجاد همکاری برای Covid-19 راه حل: ساعت مودی به هند ماموریت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه وظیفه ماموریت های هند در سراسر جهان برای اطمینان از رفاه شهروندان رشته به دلیل Covid-19-مربوط به محدودیت و ایجاد همکاری برای پیدا کردن راه حل برای این بیماری همه گیر از افراد آشنا با تحولات گفت.

مودی با صدور این دستورالعمل طی یک ویدیو کنفرانس با سران برخی از 130 سفارتخانه ها و کمیسیون بالا – برای اولین بار چنین رویداد برای ماموریت های هند در سراسر جهان – به بحث در مورد پاسخ به جهانی همه گیر.

این کنفرانس در رشته مجازی از طرح های انجام شده توسط دولت برای ایجاد یک پاسخ هماهنگ به همه گیر مجاز مودی به طرح چشم انداز و جهت کلی گرفته شود توسط نمایندگان گفت: افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

“قبلا ما اقداماتی برای تخلیه شهروندان است. در حال حاضر تمرکز بر رفاه و رفاه ما رشته شهروندان است. تمام سفارتخانه ها بودند وظیفه بود در تماس مداوم با جوامع و به ارائه کمک در هر کجا که ممکن است” گفت: یک فرد که کاهش یافته است به نام.

“نیز وجود دارد بحث و گفتگو در بسیاری از چیزهایی که ما می تواند از کشورهای خط مقدم – این شامل تحقیقاتی مشترک و همکاری های فن آوری و توسعه راه حل های درمانی و واکسن و تست و عیب یابی کیت” فرد اضافه شده است.

مودی نیز با همتایان اروپایی خود در مورد وضعیت داخلی و اقدامات انجام شده توسط دولت برای کاهش وضعیت اقتصادی و اجتماعی از جمله از طریق یک بسته اقتصادی و بین المللی و درگیری های منطقه ای برای مبارزه با گسترش Covid-19.

این نمایندگان در جریان نخست وزیر در مورد وضعیت در کشورهایی که در آنها نوشته شده بودند, به خصوص حیاتی کشورها مانند ایالات متحده, ایتالیا, ایران, چین و کره جنوبی و انتقال احساس خود را از آنچه در جامعه هند است که از طریق مردم گفت.

ده سر از ماموریت ها از پکن, واشنگتن, تهران, رم, برلین, کاتماندو, ابوظبی, کابل نر و سئول ارائه دیدگاه های خود را به اشتراک گذاشته و بازخورد در این کشورها در “مصمم اقدامات انجام شده توسط هند برای مبارزه با این بیماری همه گیر” یک بیانیه رسمی گفت.

افراد ذکر شده در بالا وجود دارد گفت: علاقه قابل توجهی در تلاش کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی برای مقابله با کروناویروس.

“آلمان تا به حال تعداد زیادی از موارد اما میزان مرگ و میر پایین است و دلایل موفقیت خود را مورد علاقه ما است. آلمان نیز تبدیل خودرو کارخانه تولید تجهیزات مانند هواکش و ما می توانیم به همان مفهوم به عنوان تولید کنندگان خودرو نیز درگیر بودن در هند گفت:” فرد ذکر شده در بالا.

کره جنوبی سیاست “اثری آزمون و درمان” که تا به حال به خوبی کار می کرد, و استفاده از فناوری از جمله یک برنامه برای نظارت و عزت قرنطینه نیز از علاقه به هند مردم گفت. کره جنوبی در حال آزمایش برخی از 400000 نفر و نه با توسل به یک مستند در حالی که آن تست پروتکل ها و امکان تولید مشترک از کیت های آزمایش مورد علاقه هند گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>