مجبور به اولین شکست خود را در یک دهه شناگر Srihari Nataraj باقی مانده optimis…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این طولانی ترین که Srihari Nataraj شده است به دور از استخر در یک دهه زندگی حرفه ای طولانی و رکورد ملی-برگزاری شناگر می گوید که او در نهایت در بر داشت یک چند راه برای کشتن خستگی است که با کروناویروس-مجبور مستند.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 82,000 در سراسر جهان کشورها از جمله هند رفته اند به مستندات و تمام رویدادهای ورزشی متوقف شده است در سراسر جهان.

“من نمی باید در یک استخر در خانه من شده است در آب به مدت سه هفته یا بیشتر. در 10 سال گذشته این است که طولانی ترین من شده اند از استخر. این است که من برای اولین بار در 10 سال” Srihari گفت PTI از بنگالور.

Srihari به دست آورد ‘B’ صلاحیت شده را علامت برای بازی های المپیک سال گذشته در 100 m backstroke رویداد مشکلات ناسازگار بودن یک رکورد ملی 54.69 sec در نیمه نهایی جهان Junior قهرمانی در بوداپست مجارستان.

اما مطمئن باشید که المپیک جای Srihari باید رسیدن به ‘A’ صلاحیت علامت 53.85 sec.

این جوان 19 ساله که برنامه است که معمولا بسته بندی شده با سفر برای دیدار و حوادث در داخل و خارج از کشور تبدیل شده است به صفحه اصلی تمرینات مانند دیگر ورزشکاران باقی می ماند جسمی مناسب است.

“چند روز اول خیلی سخت است.” “من استفاده می شود به آموزش نیست. شروع کردم به کار کردن در خانه را امتحان کنید و نگه داشتن خودم را به عنوان مناسب به عنوان من می توانم. من موفق به پیدا کردن بعضی از چیزهای دیگر برای انجام این کار در حال حاضر خستگی قابل کنترل است.”

با وجود محدود بودن به خانه خود مردان 50m ملی backstroke قهرمان مثبت باقی مانده است و گرفتن برخی از خواب.

“حتی اگر من نه آموزش در حال حاضر, من می دانم آنچه من در حال حاضر می تواند تفاوت به عملکرد من وقتی که من به عقب بر گردیم به استخر. بنابراین من تمرکز بر روی آن.”

“من به تماشای بسیاری از سریال ها و فیلم کتاب خواندن است. همچنین خواب زیادی به من بدن بقیه به آن نیاز دارد.”

برای یک شناگر باید از آب برای یک دوره طولانی از زمان به شمار مشکلات متعدد و Srihari در حال حاضر شروع به فکر کردن در مورد چگونه او در حال رفتن به سهولت به روال خود را یک بار در حالت عادی از سر گرفته است.

“من می خواهم به عقب بر گردیم به آن را به آرامی. من ساخت من در تمرینات است. من شروع به تمرین شدید پس از دو و نیم-سه هفته از سرگیری. این همه بستگی دارد در چه مدت اقامت من در خارج شنا.”

یکی دیگر از نگرانی عدم قطعیت در اطراف رویدادهای ورزشی. چند شنا در دیدار بوده است به تعویق افتاده و یا لغو در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای در آنهایی که برنامه ریزی برای نیمه دوم سال است.

“من تا به حال یک ملاقات در ماه مارس در سنگاپور بود که به تعویق افتاد پس من برنامه ریزی یک دیدار در دبی در مه که بود نیز لغو شد. اگر وضعیت بهتر می شود ممکن است و ما عقب بر گردیم به آموزش و سپس شاید من نگاهی به یک دیدار در سنگاپور در ماه ژوئن.

“من برنامه ریزی شده بود مطابق هر ماه اما نمی دانم چه وضعیت خواهد بود.”

نوجوان خواهد شد که از ویژگی های خود را در ازدواج های المپیک اگر او باعث می شود آن را می گوید او یک کمی نا امید زمانی که توکیو بازی ها رانده شدند تا 2021 اما معتقد است که آن را به بهترین چیزی که می توانست اتفاق افتاده است.

“من به دنبال به جلو به بخشی از آن در این سال است. کمی نا امید است که تا به حال تصمیم گرفته شود. (اما) بازی های المپیک که به تعویق افتاده بود بهترین چیزی که می توانست اتفاق افتاده است با توجه به این شرایط است.”

بین المللی فدراسیون شنا (FINA) در حال بررسی تاریخ از آن تابستان 2021 قهرمانی جهان پس از بازی های المپیک توکیو بود تحت فشار قرار دادند.

این امکان وجود دارد که این دو با مشخصات بالا رویدادهای برگزار خواهد شد بازگشت به عقب اما Srihari باقی مانده unperturbed. “اهداف من هنوز هم باقی می ماند همان. آنها بر اساس دوره های زمانی مانند پایان ماه ژوئن یا اواسط سال آینده و غیره به جای خاص ملاقات می کند.”

“من نمی را فشار. اگر دو برگزار شد پشت به پشت من سعی کنید و مطمئن شوید که من مشروط هست. من حضور بیشتر کرد. من نژاد بسیاری از آن چیزی است که من احساس می کنم می تواند اداره می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>