فیفا VP به AP: بازی های بین المللی می تواند تا 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بین المللی ترین فوتبال ممکن است نمی تواند تا سال 2021 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت های مسافرتی و نیاز به باشگاه مسابقات فرصتی برای از سرگیری یک فیفا معاون رئیس جمهور گفته است.

ویکتور Montagliani, یک کانادایی است که رئیس جمهور از بدن حاکم برای آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب بوده است عنوان FIFA گروه کاری تدوین برنامه برای مقابله با پیامدهای بزرگترین, ورزش, که تا حد زیادی تعطیل پس از ماه گذشته.

فیفا در حال حاضر به نام خاموش مسابقات بین کشورها بودند که با توجه به بازی های برگزار شده در مارس و ژوئن. Montagliani, کونکاکاف, رئیس جمهور معتقد است که اکتبر و نوامبر ویندوز برای تیم ملی مسابقات می گیریم.

“من شخصا فکر می کنم که ممکن است یک بیت از یک چالش بسیار نیست چون فقط به مسائل بهداشتی در سراسر جهان و درجات مختلف از آمادگی بلکه ارتکاب به مسافرت های بین المللی به عنوان به زودی به عنوان ما می آیند,” Montagliani گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

“من فکر می کنم که فوتبال داخلی یک اولویت است. سپتامبر است که هنوز هم در کتاب های, اما من می جلب می گویند که من مطمئن هستم که آن وجود دارد بر روی زمین جامد راه کارهایی روند در حال حاضر.”

بازگشت از طرفداران به استادیوم های بسته بندی شده می تواند وابسته به یک واکسن برای COVID-19 بیماری در حال آماده — و که ممکن است تا 2021.

“اگر ما چراغ سبز را به بازی در یک مسابقه فوتبال. من به شدت شک دارم که برای اولین بار مسابقه فوتبال خواهد بود با طرفداران. من فقط می توانید ببینید که. من فکر می کنم که می شود یک خطر عظیم او گفت:” در یک مصاحبه تصویری از Vancouver, British Columbia.

“من کاملا مطمئنم که آن را مرحله به مرحله در رویکرد درست مثل بقیه جامعه در حال رفتن به است و سپس از نظر ما تلاش برای بازگشت به حالت عادی در اینجا.” کامل سر گیری فوتبال در سال 2020 ممکن است ممکن است در بخش هایی از جهان, سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر از جمله اروپا و شمال امریکا است.

“اگر شما را که در سراسر مرزهای بین المللی که مهم مسئله” Montagliani گفت. “و پس, بله, کاملا, همیشه وجود دارد که امکان.” کونکاکاف را شش ضلعی است که تعیین منطقه سه با لينک مستقيم مقدماتی است برای شروع در پاییز با هر یک ملت بازی هر دو بازی در ماه سپتامبر و اکتبر و نوامبر است.

ایالات متحده, مکزیک, کاستاریکا, جامائیکا, هندوراس و یا ال سالوادور یا کانادا رقابت خواهد کرد.

برنامه ریزی خواهد شد مورد بحث و بررسی بیشتر توسط یک گروه کاری شامل شش کنفدراسیون ها.

“من نسبتا با اعتماد به نفس مارس پنجره در سال 2021 خواهد بود خوب” Montagliani گفت. “اولویت این است که برای کمک به ما در لیگ ملی … سپس نگاهی به رویدادهای ما.” مقدماتی فرمت برای جام جهانی در قطر ممکن است باید محدود با زمان قاب محکم کردن بازی مسابقات برای رسیدن به این مسابقات شروع می شود که در ماه نوامبر سال 2022.

“ما به احتمال زیاد رفتن به نیاز به طور جدی نگاه مجدد برخی از ما حوادث” Montagliani گفت.

“ما متعهد به ما چهار نهایی (در سازمان ملل لیگ). اما ما دیگر حوادث است که ما احتمالا در نگاه مجدد آیا آن را برخی از جوانان ما مسابقات حتی ما در مقدماتی جام جهانی, که در آن ما در حال رفتن به در تعادل احتمالات نگاه چگونه است که در یک وضعیت که در تقویم وجود دارد در حال حاضر کمتر از آنچه که ما انتظار می رود آن را به.”

Montagliani مدعی است که کونکاکاف است که در وضعیت مالی خوبی به مقابله با این اختلال به مطابقت با تقویم.

“بسیاری از چیزهایی که ما می تواند جبران در طول زمان است. ما لازم نیست وسایل در هر آخر هفته مانند یک لیگ می کند,” او گفت:.

“اما من فکر می کنم که تاثیر مالی در حال رفتن به اتفاق می افتد در کونکاکاف است که در داخل ذینفعان در لیگ ها و باشگاه ها. که در آن من فکر می کنم بزرگترین تاثیر مالی در حال رفتن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>