فیفا به تعویق انداختن U-17 زنان WC در هند با توجه به COVID-19 AIFF شاهد آمدن آن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دهلی نو May 4 (PTI) جام زیر 17 جام جهانی فوتبال زنان برگزار می شود در هند در ماه نوامبر بود در روز شنبه به تعویق افتاد فوتبال حاکم بدن با توجه به وخیم تر شدن COVID-19 همه گیر در سراسر جهان است.

زنان سن گروه نمونه ممتاز ویژه نمایش بود برگزار می شود در پنج سالن در کشور –کلکته گواتی Bhubaneswar احمدآباد و Navi Mumbai-از نوامبر 2-21.این مسابقات بود که رقابت در میان 16 تیم با میزبان هند بودن اتوماتیک مقدماتی. این بود که هند قبل از ازدواج ظاهر در U-17 جام جهانی فوتبال زنان.تصمیم گرفته شد توسط فیفا-کنفدراسیون ها گروه کاری است که به تازگی توسط اداره FIFA شورا به آدرس عواقب COVID-19 بیماری همه گیر.

این گروه توصیه می شود اداره FIFA شورای به “تعویق انداختن روم زیر 20 سال جام جهانی زنان پاناما/کاستاریکا 2020 – در اصل برنامه ریزی شده برای ماه اوت/سپتامبر 2020 – و جام زیر 17 جام جهانی فوتبال زنان در هند 2020 – در اصل برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر سال 2020 است.””تاریخ جدید مشخص خواهد شد,” فیفا در بیانیه ای گفت.

همچنین تصمیم گرفته شد “برای ایجاد یک زیر گروه کاری در زنان بین المللی مطابقت با تقویم در نظر گرفتن تغییرات بالقوه به تقویم و تاریخ به تعویق افتاد FIFA نهایی مسابقات”.

همه هند فدراسیون فوتبال گفت: به تعویق افتادن بود در انتظار خط.

“فقط مانند دیگر رویدادهای ورزشی که به تعویق افتاد و با توجه به این بیماری مخوف آن (به تعویق افتادن U-17 جام جهانی) بود به اتفاق می افتد. ما مجبور به قبول این تصمیم” AIFF دبیر Kushal Das گفت PTI.

“مقدماتی حوادث در اروپا و آفریقا و سایر کنفدراسیون ها هنوز برگزار می شود و پس از این تصمیم بود در انتظار خطوط.”او گفت: این مسابقات به احتمال زیاد سال آینده برگزار می شود.گروه کاری از جهان بدن است که در زمان تصمیم گیری شامل FIFA دولت و وزیر ژنرال و مدیران برتر از همه کنفدراسیون ها.

آن را به اتفاق آرا به تصویب یک سری از توصیه های زیر در آن جلسه برای اولین بار بود که سازمان از طریق کنفرانس اواخر روز جمعه.

در حالی که مسابقات خود را پنج ماه دور اما تنها مقدماتی رویداد برای آسیا برگزار شده است که تا کنون از آن که از آن ژاپن و کره شمالی ساخته شده اند را کاهش دهد.

پنج باقی مانده مقدماتی حوادث-که از آفریقا و اروپا و اقیانوسیه و آمریکای جنوبی و مرکزی و آمریکای شمالی و کارائیب — شده اند برگزار شد و با توجه به جهانی بهداشت از بحران را تحت تاثیر بیش از یک میلیون نفر است.

بیش از 50 ، 000 مرگ و میر شده است ناشی از شیوع بیماری مرگبار تا کنون.

برنامه رسمی این مسابقات در ماه فوریه اعلام شد و Navi Mumbai شد به میزبان نهایی است.

کمیته سازماندهی محلی (LOC) گفت: آن پشتیبانی تصمیم گیری اگر آن را به دنبال به جلو به میزبان این مسابقات در ماه نوامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما توافق دارند که این ساخته شده با کمترین توجه به بهداشت عمومی و شرکت تیم های شهرستانها میزبان کارکنان و بازدید از طرفداران و نگه می دارد و بهترین منافع همه در ذهن” LOC در بیانیه ای گفت.”برای ما در حال حاضر نگرانی اصلی این است که سلامت و رفاه هر ذینفعان درگیر در این مسابقات است. ما نمی خواهید را به هر گونه خطر است که مخل به جامعه ما قبل از آن روشن است که هیچ تهدیدی برای سلامت مردم به علت این بیماری همه گیر.”LOC گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی کامل به فیفا در تمام مسائل و نگاه به جلو به میزبانی موفق مسابقات در آینده نزدیک.

در دیگر تصمیمات این گروه توصیه می شود “برای به تعویق انداختن همه مسابقات بین المللی با توجه به تواند در طول بازی آینده ژوئن 2020 پنجره و به سازماندهی گفتگوهای دو جانبه با کنفدراسیون ها در مورد 2022 جام جهانی مقدماتی به منظور نهایی تجدید نظر مطابقت با برنامه در انتظار سلامت و ایمنی تحولات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>