گسترش مستند نمی قطعه قطعه کردن و دور سود ساخته شده در Covid-19 مبارزه: Top ارتش doc

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند باید گسترش آن سخت سلول اقدامات برای مبارزه با این بیماری کروناویروس و مزایای مستند نباید frittered دور برای کوتاه مدت ملاحظات اقتصادی گفت: یکی از نظامی بالاترین پزشکان سه ستاره کلی بود که در خط مقدم این کشور در مبارزه با Covid-19 تا 10 روز پیش.

سپهبد راجان Grewal که بازنشسته شد به عنوان رئیس ارتش خدمات پزشکی در مارس 1 گفت: “هندوستان تایمز روز جمعه که استراحت مستند اجازه می دهد نرخ انتقال به موشک وار رفتن در سراسر شهرستانها و جوامع با عواقب وحشتناک از unmanageable, بار بیماری و مرگ و میر حاصل.

جاری 21-day مستند به اجرا گذاشته شد در 25 مارس به شکستن زنجیره ای از عفونت و کنترل گسترش از coronavirus و انتظار می رود که دولت را به یک تماس نهایی در گسترش آن فراتر از مارس 14 به زودی.

Grewal توصیه می شود طولانی تر و کالیبره مستند که به هند تمدید پنجره فرصت بی پرده Covid-19 منحنی.

او گفت: یک مستند طولانی مدت ممکن است به عنوان یک مرحله شدید با آن, اقتصادی, فنی و حرفه ای و کمبود غذا مربوط دغدغه اما آن را قابل اعتماد ترین مکانیزم و شاید تنها به معنی به حداقل رساندن انتقال از طریق موثر جامعه مهار.

“مطالعات مختلف نشان می دهد که حتی با 50% اثر مستند وجود دارد باید به یک حد قابل توجهی از منحنی. بنابراین سوال این است که آیا به نظر کالیبره گسترش مستند برای چند هفته یا نه. با وجود آن عواقب زیان برای اقتصاد و معیشت از بخش ضعیف تر از ما مردم می تواند این کشور استطاعت به تسلیم این (مستند) دستاوردهای” Grewal گفت.

وی تاکید کرد که تاثیر مثبت این مستند در برخورد با پیامدهای فاجعه باری از Covid-19 همه گیر نباید underplayed.

Grewal, اما, پرچم نگرانی در مورد متغیر اجرای این مستند در سراسر متحده با اشاره به های اخیر “قابل اجتناب جماعت” در دهلی نو و گسترده آن انشعابات. همانطور که در آوریل 3, یک سوم از این کشور coronavirus موارد مثبت در ارتباط بودند به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin ماه گذشته.

او گفت: اگر نخست وزیر نارندرا نشده بود دستور داد که مستند به Covid-19 همه گیر می تواند باعث غیر قابل مدیریت بحران بهداشت و درمان در کشور در ماه های آینده.

“به عنوان یک نتیجه از این مستند این بیماری بار خواهد بود بطور قابل توجهی کمتر و تاخیر در مقایسه با قبلی هشدار دهنده تخمین می زند. گسترش بوده و بخشی از بررسی توسط ستوده اقدامات برنامه ریزی شده و اجرا شده توسط دولت” او اشاره کرد.

Grewal گفت: اقدامات انجام شده توسط دولت برای کاهش سرعت گسترش این بیماری بودند موجب نتایج.

“اما این نباید منجر به complacence و سستی است که ممکن است عواقب فاجعه بار است. اگر این مستند کاملا برداشته قدر مطلق یک VUCA (فرار نامشخص و پیچیده و مبهم) محیط زیست خواهد باعث هرج و مرج و ویرانی” او گفت:.

او گفت: این مستند قبل از جرم قرنطینه evacuees از نقاط خارج از کشور و همچنین کسانی که به طور بالقوه در معرض آهسته پیشرفت انتقال است.

“اگر سود تعهدی (از مستند) است و در محاصره و کنترل بیماری همه گیر ممکن است بیشتر به چالش کشیدن تبدیل پیچیده و نامشخص با گذشت هر روز. همه چیز می تواند از کنترل خارج شود,” او گفت:.

Grewal گفت: پیشرفته تست و تماس با ردیابی در داخل و اطراف Covid-19 نقاط در سراسر کشور که در آن جمعیت آسیب پذیر به این بیماری حیاتی است. “این ممکن است ما جلوگیری از basking در منطقه راحتی است که ما انجام می دهند بهتر از بسیاری از جهان,” او گفت:.

جلوگیری از گسترش عفونت در جیب با تراکم جمعیت بالا از جمله محله های فقیرنشین و حومه بود و مهم در مبارزه با Covid-19, او گفت:. “مستند ممکن است همان موفقیت در این تنظیمات اگر آن را افزوده با فعال غربالگری, مهاجم, تست دقت اجرا قرنطینه ى cordons و شدید پزشکی نظارت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>