Ex-مدرس HC قاضی V Kanagaraj منصوب آندرا پرادش انتخابات کمیسر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قاضی سابق مدرس دادگاه عالی V Kanagaraj بود در روز شنبه به عنوان منصوب انتخابات کمیسر آندرا پرادش در محل بازنشسته بوروکرات N رامش کومار بود که از حذف پست توسط دولت از طریق یک فرمان در شب جمعه است.

Kanagaraj و 75 فرض شارژ در عرض چند ساعت از وقت ملاقات خود را در دولت و کمیسیون انتخابات در نتیجه قبل از empting سلف خود از حرکت در دادگاه به چالش کشیدن خود را حذف.

این Jaganmohan ردی دولت روز جمعه اعلام فرمان اصلاح AP Panchayat راج عمل به دنبال کاهش مدت دولت, انتخابات, کمیساریای از پنج سال به سه سال است.

همچنین پیشنهاد کرد که انتخابات کمیسر خواهد بود یک افسر قضایی از قاضی دادگاه رتبه. این فرمان می توان با یک لایحه در جلسه مجمع.

دولت دستور صادر شده در اواخر شب اعلام کرد که رامش کومار که فرض بر این اتهام به عنوان SEC در مارس 1, 2016 متوقف ادامه به عنوان SEC به عنوان او به پایان رسید و چهار سال در خدمت.

Kanagaraj به عنوان یک قاضی مدرس دادگاه عالی برای نه سال از 24 فوریه سال 1997 و پس از بازنشستگی او مشغول به کار بود به عنوان یک ارشد مدافع در دیوان عالی کشور است.

با توجه به انتشار رسمی از رئیس جمهوری Kanagaraj تحویل چندین نقطه عطفی قضاوت هر دو در مدرس و مادورای نیمکت از دادگاه عالی.

این قضاوت را پوشش موضوعات مختلف از اهمیت ملی از جمله آموزش و پرورش, عدالت اجتماعی با اشاره ویژه به زنان و کودکان ضعیف تر بخش ها و اقلیت ها.

او همچنین نامزد دریافت جایزه به سندیکا و سنا از تامیل نادو دکتر Ambedkar قانون دانشگاه. او همچنین درگیر به عنوان یک مشاور ارشد در تعدادی از موارد توسط تامیل نادو تامیل نادو دولت.

ناگهانی حذف رامش کومار از پست ثانیه از طریق یک فرمان را متحمل انتقاد از احزاب مخالف.

آنها ادعا شده که این وزیر در حال توسعه شخصی و کینه علیه رامش کومار برای به تعویق انداختن انتخابات به شهری و روستایی محلی از بدن برنامه ریزی شده برگزار می شود در آخرین هفته از ماه مارس در پی coronavirus تهدید.

Jagan ردی بود و همچنین اعتراض به SEC دستور انتقال دو جمع و superintendents پلیس علاوه بر اقدامات انضباطی علیه مقامات پلیس در Macherla و برخی دیگر از بخش هایی از دولت به اتهام malpractices در دوران نامزدی روند.

او ادعا کرد که رامش کومار بود به طور غیر مستقیم طرفدار تلوگو Desam حزب (TDP) به رهبری N Chandrababu Naidu به عنوان هر دو متعلق به همان طبقه.

متعاقبا رامش کومار نوشت: این مرکز به دنبال امنیت بیشتر برای او و خانواده اش به او گفته بود وجود دارد یک تهدید برای زندگی خود را از حزب حاکم رهبران.

دادگاه عالی و دادگاه عالی تایید رامش کومار تصمیم برای به تعویق انداختن انتخابات به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر. اما دادگاه بالا آرام نظرسنجی کد تا اعلام بعدی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>