پایان coronavirus مستند در روش مرحله به مرحله: استراتژی خروج کاغذ توسط راه آهن موسسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 8, 2020 2:18:24 am

india lockdown quarantine, coronavirus india lockdown news, coronavirus lockdown exit strategy, coronavirus lockdown, covid task force, railways coronavirus lockdown exit strategy, راه آهن هند تبدیل شده است به عنوان بسیاری از 2,500 مربیان به جداسازی بخش برای Covid-19 بيمار. (اکسپرس عکس)

منزوی کردن این کشور در منطقه بر اساس COVID-19 فعال موارد خطر مشخصات; نگه داشتن سالمندان را محدود به خانه ها در همه جای دنیا انجام نمی دهد جماعت بیش از 50 نفر; منع مذهبی سیاسی تجمعات در مناطق با خطر بالا; باز کردن بین دولت سفر بین کمتر متاثر از مناطق و با درجات مختلفی از محدودیت; اجازه می دهد زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی در سایر نقاط کشور است.

این استراتژی گسترده ای از بلند کردن اجسام سراسر کشور مستند در یک مرحله به مرحله روش پیشنهاد شده در یک مفصل مقاله با عنوان “استراتژی خروج برای COVID-19 مستند” توسط مرکز مدیریت حوادث و آموزش از راه آهن هند موسسه مدیریت حمل و نقل (IRITM), Lucknow.

مقاله ارسال شده به هیئت مدیره راه آهن. شده است همچنین با NITI Aayog نایب رئیس راجیو کومار آن را آموخته است.

به جای one-size-fits-all استراتژی خروج این مقاله پیشنهاد می کند که از نظر علمی شناسایی مناطق با بالاتر COVID-19 آسیب پذیری و جداسازی آنها از سایر نقاط کشور و اجازه فعالیت اقتصادی به سر پس از 21 روز در سراسر کشور مستند.

مثلا متحده طبقه بندی شده به عنوان آنهایی که با “کم آسیب پذیری” — کسانی که تا پنج فعال COVID-19 موارد جدید مورد گزارش شده در آخرین هفت روز; یا که در آن چگالی فعال موارد .01 در هر یک میلیون جمعیت که در آن موارد محدود به فقط یک منطقه منهای اصلی هر مرکز شهری — پیشنهاد به ارمغان آورد بازگشت به حالت عادی به عنوان آنجا که ممکن است با برخی از باید ها و نبایدها.

برای مثال در کم خطر مناطق بدون مجوز ممکن است نیاز به عمل ضروری خدمات بین دولت مسافری سفر می تواند مجاز در راه آهن و جاده و آبراه ارائه شده است که هر دو مسیر حمل و نقل و یا مقصد نمی شامل در معرض خطر ،

داخلی شرکت هواپیمایی خدمات می تواند در میان این مکان را نشان می دهد. “آن ولسوالی که تا به حال سابقه مثبت COVID-19 موارد و گزارش هر گونه موارد جدید برای گذشته 28 روز می تواند مجاز برای اینتر-منطقه حرکت همراه با بقیه دولت می گوید:” این طرح است.

این پیشنهاد حمل و نقل عمومی اجرا می شود با نصف ظرفیت در حالی که صنایع و کارخانه ها و معادن را می توان در تاثیر پذیری مناطق ارائه کار و کارکنان این موسسات در دسترس هستند در درون دولت و هیچ دولت درون جنبش کارگری در درگیر.

“به منظور تسهیل در کشاورزی برداشت حمل و نقل کارگران از تاثیر پذیری مناطق به مقصد لازم باید تسهیل شود توسط دولت” آن را می گوید. آن را می گوید مکان عبادت را می توان در کم خطر مناطق ارائه توده جماعت است اجتناب شود.

“فعالیت های اقتصادی را نمی توان به حالت تعلیق برای همیشه لطفا برای. بنابراین بر اساس گسترش موارد ما می بینیم وجود دارد بسیاری از مناطق که در آن فعالیت های اقتصادی اتفاق می افتد” Rishi Raghav هند ترافیک راه آهن مسئول خدمات 2018 دسته ای تحت آموزش در IRITM و یکی از نویسندگان این استراتژی کاغذ گفت: هند اکسپرس.

خود نویسندگان و batchmates در این موسسه در حال ساغر چهارمحال و یک دکتر و دسای Neha Diwakar یک وکیل.

“ما در زمان گسترش موارد و سلامت پروتکل در نظر میگیرد. حتی در داخل کشورها وجود دارد فعالیت های است که می تواند باز شود. حتی مهم امتحانات می تواند انجام شود با خروج این طرح گفت:” Raghav که دارای مدرک کارشناسی ارشد در شهر و برنامه ریزی منطقه ای از Georgia Tech, آتلانتا, ایالات متحده آمریکا.

“زمانی که نارندرا نخست وزیر صحبت می کرد به این سیستم مدیریت محتوا از او خواست که آنها را به کار کردن مبهوت استراتژی خروج. ما در زمان آن را به عنوان یک فرصت است. این مقاله نتیجه که” IRITM مدیر P Singh گفت.

این مقاله همچنین پیشنهاد افتتاح پروازهای بین المللی و حتی در معرض خطر متحده اما توصیه می کند که تماس های ورودی مسافران نگهداری در قرنطینه به مدت یک هفته.

برای کم خطر متحده آن را پیشنهاد می کند که دادگاه می تواند عملکرد به طور معمول با یک تجدید نظر از زمان و بیشتر شنیدن خرما به طوری که tjhere هیچ تجمعات.

اما برای مناطق با خطر بالا طرح دقیق است حتی اگر دقیق برخی از راه گریز اجازه داده شده است که این مستند اجازه نمی دهد. ایالات متحده هستند به چهار دسته تقسیم کرد.

برای کشورهای با 50 یا بیشتر COVID-19 بیماران و یا کسانی که با موارد گسترش در سراسر 75 درصد از مناطق در کشورهای بزرگ و یا کسانی که در آن هر میلیون جمعیت حداقل دو مورد در حال دسته بندی به عنوان دولت-4 — علامت “شدید آسیب پذیری”, و غیره.

در این کشورها بین دولت مسافری جنبش است پیشنهاد می شود ممنوع است. افراد مسن هستند در خانه بمانند و تمام ملزومات به آنها تحویل داده. در چنین کشورهای منطقه با فعال موارد را به “جدا شده” و جنبش و از جمله مناطق با دولت هستند به منع می شود بیش از حد این مقاله نشان می دهد.

“صنایع و کارخانه ها و معادن افتتاح می شود (در تاثیر پذیری منطقه) ارائه کار و کارکنان این موسسات در دسترس هستند به صورت محلی و بدون اینتر-منطقه جنبش کارگری لازم است به منظور تسهیل فعالیت موسسات” این طرح می گوید.

متحده با کمتر فعال موارد COVID-19 اما ممکن است راه گریز است که به دنبال به فعالیت های اقتصادی به عنوان طبیعی که ممکن است.

برای مثال در آمریکا با تعداد فعال COVID-19 موارد بین 20 و 49 طبقه بندی شده به عنوان مرحله-3 و یا “بالا آسیب پذیری” آن پیشنهاد شده است برای باز کردن خطوط هوایی داخلی بین چنین متحده و کاهش خطر منهای پذیرایی در هیئت مدیره زمانی که مقصد یا مبدا است از جمله “آسیب پذیری بالا” دولت است.

جاده راه آهن و آبراه بین سفر متحده با این حال پیشنهاد شده است به منع می شود برای مناطق آسیب دیده در این کشورها. “در بقیه حالت بین منطقه حرکت می تواند مجاز (از جمله جاده و راه آهن و خطوط هوایی آبراه). مسافر شبانه روزی/alighting نباید اجازه داد در مناطق آسیب دیده” این طرح پیشنهاد می کند.

شهری و سیستم های حمل و نقل مانند به اشتراک گذاشته خودکار rickshaws و اتوبوس و مترو و غیره در این مکان ها به تعطیل مقاله پیشنهاد می کند.

نیز وجود دارد یک پنجم رده نامیده مرحله-0. “اگر دولت راضی نیست هر یک از… ضوابط و تمام گذشته فعال موارد حل و فصل شده است قبل از یک دوره 21 روز آن را نشان می دهد یک سناریوی از ‘صفر’ از موارد که در آن دولت به عنوان طبقه بندی شده مرحله-0” آن را می گوید.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>