الگار Parishad مورد: SC ذخایر حکم بر فعالان به دنبال زمان به تسلیم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 8 آوریل سال 2020 3:42:40 pm

Anand Teltumbde, Gautam Navlakha, Anand Teltumbde arrest, Gautam Navlakha arrest, SC on Navlakha, SC on Teltumbde, Indian Express این دو وکلا استدلال می کنند که هر دو متهم هستند و در سن بالاتر از 65 و رفتن به زندان در این زمان است که امن برای آنها در پی گسترش این بیماری همه گیر.

دیوان عالی کشور روز شنبه مسلم یک هفته زمان برای فعال حقوق مدنی Gautam Navlakha به تسلیم شدن به مقامات زندان در الگار Parishad مورد حاکی از این به عنوان آخرین فرصت با گسترش بیشتر.

حقوق مدنی فعالان Gautam Navlakha و آناند Teltumbde تا به حال ثبت یک درخواست به دنبال زمان بیشتری را به تسلیم شدن به مقامات زندان در الگار Parishad مورد استناد coronavirus بیماری همه گیر. رفتن به زندان در زمان COVID-19 ویروس “عملا حکم اعدام” آنها گفته بود.

این دو وکلا استدلال می کنند که هر دو متهم هستند و در سن بالاتر از 65 و رفتن به زندان در این زمان است که امن برای آنها در پی گسترش این بیماری همه گیر. مخالفت با درخواست وکیل عمومی Tushar مهتا به نام آن یک مکانیزم برای خرید زمان است و هر دو متهم جدی روبرو هستند اتهامات عنوان شده علیه. یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra محفوظ منظور پس از listeing به بحث از هر دو طرف.

Navlakha و Teltumdbe متهم هستند و تحت مقررات از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) و متهم بودن بخشی از الگار Parishad رویداد برگزار شد در پونا در 31 دسامبر 2017.

قبلا دادگاه راس در حالی که با رد پیش بینی وثیقه درخواست از Navlakha و Teltumbde بود گفت: دادخواست خود را نمی تواند حفظ شود در نمایی از نوار موجود در 43D(4) فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA), 1967. یک نیمکت از قضات آرون Mishra و M R شاه, اما, این آژانس درخواست که آنها باید داده شود هر وقت بیشتر برای تسلیم و به آنها اجازه داد تا سه هفته برای این است. دادگاه خواسته اواز یا موسیقی دو نفری به تسلیم گذرنامه های خود را فورا.

دو منتقل شده بود راس دادگاه پس از یک قاضی نیمکت دادگاه عالی بمبئی را رد کرد درخواست خود را برای پیش بینی وثیقه.

چند تن از فعالان سیاسی از جمله Navlakha و Teltumbde بودند رزرو شده توسط پونا پلیس برای ادعایی خود را مائوئیست لینک ها و اتهامات دیگر پس از خشونت در کرگن Bhima روستا در نزدیکی پونا در تاریخ 1 ژانویه تا سال 2018 است. متهم آن را تکذیب می کند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>