اد دستگیری بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور برای پول شویی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 8 مارس سال 2020 5:59:02 am

Rana Kapoor, Rana Kapoor arrested, Rana Kapoor Yes Bank, ED arrests Rana Kapoor, India news, Indian Express رعنا کاپور دستگیر شد اد اواخر یکشنبه شب. (عکس)

اجرای مدیریت (ED) دستگیر بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور در اواخر یکشنبه شب تحت اتهام پول شویی در بمبئی خبرگزاری PTI گزارش شده است. کاپور سوال شد در روز شنبه توسط آژانس که جستجوهای انجام شده در محل همراه با بله بانک پروموتر.

کاپور قرار داده شد تحت بازداشت حدود 3 هستم زیر ارائه پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) به او گفته بود نه همکاری در پروب PTI گزارش به نقل از مقامات. آنها اضافه شده است که او تولید خواهد شد قبل از اینکه یک دادگاه محلی در طول روز برای به دست آوردن حضانت.

کاپور سوال شد بیش از 600 تومان کرور روپیه وام از مالی غیر بانکی شرکت (NBFC) که دیپلم شرکت از دیوان مسکن سرمایه گذاری محدود (DHFL) به DoIT شهری سرمایه گذاری (هند) خصوصی با مسئولیت محدود یک شرکت متعلق به Kapoor خانواده در یک زمان هنگامی که بله بانک تا به حال وام گرفتن در معرض بیش از 3,000 تومان کرور روپیه به DHFL. رعنا کاپور بود MD و مدیر عامل شرکت Yes بانک تا ژانویه 2019.

اسناد و مدارک موجود با ثبت شرکت در وزارت امور شرکت نشان می دهد که DoIT گنجانیده شده بود در سال 2012 با رعنا کاپور همسر کل به عنوان مدیر آن است.

آن را در حال حاضر خود را به دختران خود ارضایی کاپور و رادا کاپور Khanna به عنوان مدیران.

این شرکت هیچ کارکنان و در سال منتهی به مارس 2019 آن را متحمل از دست دادن بیش از Rs 48 کرور در یک درآمد Rs 59.36 کرور. مورگان اعتبارات خصوصی با مسئولیت محدود نیز یکی از مروج DoIT شهری و مدیران هستند کاپور در دختران خود ارضایی کاپور Raakhe کاپور Tandon و رادا کاپور Khanna.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>