‘آیا قربانی زندگی’: شک و تردید رشد در ژاپن بیش از توکیو بازی های المپیک در میان coronavirus…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شک و تردید در حال رشد در ژاپن در مورد بازی های المپیک توکیو با رشد مخالفت با برگزاری آنها را به عنوان برنامه ریزی شده و برخی از اصرار مقامات را به خطر زندگی می کند با فشار دادن به جلو در طول coronavirus اضطراری است. مقامات مانند نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و کمیته بین المللی المپیک رئیس توماس باخ بارها و بارها اصرار آماده سازی باید همچنان به نور مشعل المپیک در تاریخ 24 ژوئیه.

اما با حوادث از لیگ برتر به NBA بسکتبال اوراق و ورزشی نیز در یک وقفه حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است با قرار دادن بازی های المپیک در خود نگه دارد. ژاپن دیده می شود تعداد نسبتا کمی از موارد با 814 تست مثبت و 24 مرده است. اما برخی از مردم در خیابان های توکیو ابراز نگرانی برای طرفداران که می پور از خارج از کشور.

کوکی میورا 27 ساله و کارمند در یک شرکت اینترنت به خبرگزاری فرانسه گفت: “صادقانه بگویم حتی اگر ژاپن غلبه بر این بحران ما نمی دریافت بازدید کننده از جهان است. من فکر می کنم ما بهتر است آن را نگه دارید.” “ما نمی توانیم قربانی زندگی مردم به آن” اضافه شده میورا که گفت این بازی باید به تعویق افتاد — اگر نه لغو آشکار است.

افکار عمومی در ژاپن به نظر می رسد در حال حرکت در مقابل بازی. یک نظر سنجی برای پخش عمومی NHK گرفته مارس 6-9 پیشنهاد 45 درصد مخالف بودند به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با 40 درصد به نفع. و یک نظرسنجی جدید از بیش از 1000 نفر در روز دوشنبه منتشر شده توسط ژاپن Kyodo news agency نشان داد 69.9 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند توکیو را نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن بازی به عنوان برنامه ریزی شده.

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: “غیر قابل تصور” برای انصراف از المپیک, اما تصمیم گیری بر عهده کمیته ملی المپیک است که برنامه ریزی اضطراری مذاکرات با فدراسیون بین المللی ورزش در روز سه شنبه با توجه به IOC منبع. باخ به تاکید کمیته بین المللی المپیک به دنبال خواهد داشت سازمان بهداشت جهانی توصیه هایی در مورد به تعویق افتادن احتمالی. اما او همچنین اذعان کرد که لغو مقدماتی حوادث بود نما “مشکلات جدی”.

در آغاز ماه مارس باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک را نشان می دهد “انعطاف پذیری” در مورد مدارک برای توکیو و تشویق “همه ورزشکاران به ادامه آماده” برای بازی.

– ‘نگاهی به وحشت’ –

Masao Sugawara یک 90 سال بازنشسته کرده و گفته: “من شخصا فکر می کنم این امر می تواند امن تر برای به تعویق انداختن بازی های المپیک برای یک سال فقط به عنوان رئیس جمهور نسبت ناروا گفت. نگاه وحشت.” “البته این امر می تواند ناامید کننده بود هر چند” او اعتراف کرد. مانفرد اتو, 45, نصف, ژاپنی, نیمه, آلمانی, وکیل گفت که او “نگران” در مورد بازی ها و تاکید کرد: “ما واقعا نیاز به مراقب باشید.” “اگر وقوع نمی توانید کنترل ژوئن یا جولای, من فکر می کنم ما باید به تعویق انداختن آن گفت:” اتو.

شرط بندی شانس به طور فزاینده ای در حال تغییر به سمت مراسم افتتاحیه مصرف نمی گیرد در جولای 24. صحاف برنج قدرت ارائه شده است 4-1 در برابر بازی باز کردن در زمان. این می آید به عنوان ویروس-که کشته شدن از 6400 نفر در سراسر جهان — تکه های بین المللی ورزشی, تقویم با تقریبا هیچ نخبگان ورزشی اقدام آخر هفته گذشته.

آماده سازی برای بازی ها در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است با مقدماتی لغو آزمون رویدادهای کوچک و مشعل المپیک ورود و رله تغییر داده است. برنامه شده است اوراق شامل صدها نفر از کودکان در مشعل رسیدن مراسم در حالی که یک نمایشگاه و سه رویداد به نمایش شعله نیز axed.

لغو بازی های المپیک خواهد بود یک دلخراش تصمیم برای توکیو ساکنان که با عجله به خرید بلیط و مقامات که فرآورده های برنده ستایش گسترده — با اکثریت سالن های آماده و جلوتر از برنامه. Hisaya سوزوکی, 47, گفت که او تا به حال بلیط برای دیدن بازی بیس بال ژاپن محبوب ترین ورزش است.

“این یک بار در طول عمر فرصت, بنابراین من واقعا می خواستم به پسرم گفت:” اما افزود: “اگر وجود خواهد داشت عواقب منفی آن ممکن است عاقلانه به توقف آن (بازی).” Sugawara گفت قدر از coronavirus ساختگی ورزشی ملاحظات.

“من 90 سال است. به جز زمان جنگ من هرگز احساس بسیار نگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>