دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جرقه بزند در که و هند بی سر و صدا sidestepped برخی از مشاوره در ویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abantika Ghosh , Shubhajit Roy | دهلی نو | به روز شده در: 9 آوریل سال 2020 8:44:26 am

trump who snub, india coronavirus, WHO india coronavirus, icmr, coronavirus india lockdown در راجیو گاندی بیمارستان در روز چهارشنبه. (Express photo by Amit Mehra)

عمومی حمله به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و تهدید به قطع کمک های مالی خود را مشخصه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و ممکن است پیدا کردن یک اکو در دهلی نو.

اما واقعیت این است وقتی که می آید به جنبه های کلیدی COVID مدیریت دولت مودبانه sidestepped دوره ای “مشاوره” از چه کسی و به جای تکیه بر شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و تجربه چندین دولت — از کرالا و اوتار پرادش و راجستان و ماهاراشترا.

با وجود این واقعیت است که این است که می خواهم با واکسیناسیون فرزندتان TB و دیگر غفلت بیماری های گرمسیری از نزدیک کار با این مرکز و ایالات متحده در رمان شیوع کروناویروس و کارکنان آن در حال کمک به دولت های ایالتی تا سطح شیب دار آموزش و ظرفیت سازی.

اخیرا در مارس 3, دولت مشورتی در استفاده از ماسک در حالی که پله از خانه خارج شد و در تضاد با آن است که گفت: این را باید تنها برای کسانی که علامتی سلامت کارگران و یا مراقبان به COVID بیماران.

که نه تنها نقطه ای که در آن دولت نوسان کردن که آهنگ.

در نظر بگیرید:

💊در 30 ژانویه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که چه کسی توصیه نمی محدودیتهای سفر به چین — در واقع آن را مخالف چنین ایده. با وجود این واقعیت است که در همان روز که مقررات بین المللی بهداشت اضطراری کمیته مطرح جهانی هشدار در مورد نیاز برای مهار نظارت تشخیص انزوا و حتی تماس با ردیابی. این زمان هند برای اولین بار مشاوره در اجتناب از غیر ضروری سفر به چین مورخ 25 ژانویه بود که در حال حاضر در محل.

💊سه روز پس از این که بیانیه هند, توصیه به شهروندان برای خودداری از سفر به چین یک گام از آن در اوایل مشاوره.

💊در مارس 16, Ghebreyesus گفت که چه کسی پیام کلیدی “تست آزمون”. در مارس 22, ICMR سر, Balram Bhargava گفت: “وجود خواهد داشت هیچ بی رویه تست. انزوا و انزوا و انزوا.”

توضیح داد | برگ برنده را تهدید به متوقف کردن پول به چه کسی است. چگونه است که این بودجه در حال حاضر?

ساعت بعد هند رفت و به مستند شروع با 75 مناطق و سپس از نیمه شب از مارس 24 کل کشور است. این تصمیم بر اساس یک مقاله توسط ICMR که قرنطینه یک راه موثر برای مهار این ویروس از حتی فرودگاه غربالگری.

Trump coronavirus, Trump WHO, Trump Chinavirus, Trump news, coronavirus US, coronavirus NEw york, coronvirus new, indian express news رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری. (AP Photo: Alex Brandon)

به عنوان مورد تعداد عبور 5,000 هند تصمیم گرفته است تا سطح شیب دار به تست اگر چه پروتکل است به احتمال زیاد باقی می ماند همان — علامتی مردم با سفر و یا تماس با تاریخچه بهداشت کارگران با علائم و همه بستری بیماران مبتلا به بیماری حاد تنفسی (تب و سرفه و غیره) و بدون علامت مستقیم و در معرض خطر تماس از تایید بیمار (یک بار بین روزهای 5 و 14 داشتن در تماس آمده).

با ICMR صدور یک مشورتی برای استفاده از سریع آنتی بادی آزمایش در “مناطق گزارش خوشه (مهار منطقه) و در بزرگ مهاجرت گردهمایی/evacuees مراکز” این سرولوژی نیز مجموعه انجام می شود و در یک بعد وسیع تر.

💊روز بعد از این مستند آغاز شد که مدیر اجرایی مایک رایان گفت: “بدون اجرای اقدامات لازم و بدون قرار دادن در جای آن حمایت از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای کشور به خروج از (مستند). و زمانی که آنها باید یک تجدید حیات و من فکر می کنم که این چالش در حال حاضر.”

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘ب. ظ مودی رهبری قوی کمک نه فقط در هند بلکه بشریت را می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

💊که مراقبت های بالینی دستورالعمل به وضوح دراز دارد که “هیچ شواهد موجود به توصیه های خاص هر ضد COVID-19 درمان برای بیماران”. هند با این وجود برای اولین بار شامل دو نفر از آن undertrial آنتی ویروسها — لوپیناویر و ریتوناویر — در آن مراقبت های بالینی راهنمای بیماران از رمان coronavirus بیماری و سپس در تجدید نظر این دستورالعمل مدیریت به جای آنتی ویروسها با یک ترکیب هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

آن, است, اما, به تازگی اعلام کرد تصمیم خود را به بخشی از جهانی مواد مخدر دادگاه لنگر توسط چه کسی. با وجود این واقعیت است که 20 موضوع فرانسه محاکمه در اثر این دو دارو به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بیش از حد کوچک می شود قابل قبول است.

در مارس 26, پرداختن مجازی G-20 در اجلاس سران برای مقابله با Covid نخست وزیر نارندرا اظهارات گفتن در زمانی که او بر نیاز به “تقویت و اصلاح بین دولتی سازمان بود که”.

که مقامات کاهش یافته است به نظر نقاط اختلاف با دولت است.

Henk Bekedam این است که نماینده به هند گفت: “هند در یک مقطع مهم در مبارزه با COVID-19. آن لحظه ای است که باید به طور کامل به دست گرفت. شده است که با همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و رفاه خانواده و دولت های مختلف دولت در آمادگی و پاسخ اقدامات برای COVID-19 از جمله نظارت و ردیابی تماس; آزمایشگاه و پروتکل های پژوهشی; خطر ارتباطات; بیمارستان آمادگی; آموزش در پیشگیری از عفونت و کنترل و خوشه مهار برنامه است. که می ایستد با هم در همبستگی با دولت در آن عزم راسخ برای غلبه بر این چالش بی سابقه.”

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>