دهلی آزمایشگاه شروع می شود ‘درایو-از طریق’ Covid-19 آزمون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با پر کردن یک فرم آنلاین رانندگی به تعیین مجموعه, مرکز, نمایش هویت خود را اثبات رول خود را از پنجره ماشین شیب سر خود را به عقب اجازه می دهد تا مجموعه ای از سواب نمونه از گلو و بینی و ترک – یک فرد مشکوک به بیماری کروناویروس (Covid-19) می تواند در حال حاضر تحت آزمایش در این مراحل ساده را در یک آزمایشگاه خصوصی درایو-از طریق مرکز در غرب دهلی نو است.

دولت مرکزی تا کنون مجاز حدود سه ده آزمایشگاه خصوصی زنجیر به تشخیص Covid-19 موارد یک حرکت کارشناسان می گویند مهم است که به سطح شیب دار تا تست برای پهن کردن منحنی از این بیماری است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), اما اجازه می دهد تا تنها علامتی مردم با سفر در تاریخ مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد مبتلا به بیماری های تنفسی و افراد در تماس مستقیم با تایید موارد به آزمایش می شود. کسانی که با نزدیک شدن به امکانات خصوصی نیاز به تجویز پزشک در این دستورالعمل به واجد شرایط برای تست.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

در روز دوشنبه Punjabi باغ شاخه ای از دکتر Dangs آزمایشگاه — یکی از هشت خصوصی آزمایشگاه های تایید شده در شهرستان — سازماندهی ساختگی اجرای آن درایو-از طریق تسهیلات. مصاحبه و تعامل با موارد مشکوک نمی شد ممکن است از نظر حفظ حریم خصوصی و نگرانی های ایمنی.

روند درایو-از طریق آزمایش در خانه آغاز می شود که در آن یک علامت فرد می تواند با استفاده از آزمایشگاه سایت به پر کردن یک فرم آنلاین را با اطلاعات شخصی ترجیح تاریخ نمونه مجموعه, جزییات, دکتر, معرفی آزمون و علائم بالينی. فرد نیز نیاز به ارائه شماره ثبت را و رنگ ماشین آنها قصد استفاده از.

Hindustantimes

پس از انتصاب رزرو و پرداخت آنلاین ساخته شده آزمایشگاه باعث می شود یک تماس تایید می فرستد یک ایمیل با جزئیات روند.

تسهیلات راه اندازی همراه 100-پا کشش از خیابان خارج از آزمایشگاه واقع در Punjabi باغ در غرب بازار مرکزی. این نقاط ورود و خروج کنترل شده توسط آهن زنجیره ای سرنشین دار توسط ماموران امنیتی. چند نشانه های ثابت و همراه این کشش به راهنمای بيماران مشکوک را از طریق فرایند.

زمانی که خودرو وارد و در مرکز ساختگی اجرا در روز دوشنبه یک گارد شمارش راننده هویت و صفحه ثبت نام با فرم آنلاین را مشاهده کنید. ماشین را در پارکینگ چراغ تا به حال به تغییر در این دستورالعمل ها از طریق پست الکترونیکی پس از رزرو. در حالی که گارد کاهش آهن زنجیره ای به اجازه ماشین را از طریق یک فاضلاب کارگر در یک coverall اسپری مسیر با مواد ضد عفونی کننده. هیچ کلمه ای رد و بدل شد.

ماشین سوار به یک 15فوت × 6ft مستطیل رنگ آمیزی پچ در حالی که یک تکنسین – پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – با نزدیک شدن به راننده با یک پلاکارد که دستور او را به پایین پنجره شیب سر خود را به عقب و اجازه می دهد تا مجموعه ای از سواب نمونه از گلو و بینی.

تکنسین پاره کردن گرد و خاک از یک بسته جمع آوری یک نمونه از بینی برای حدود پنج ثانیه قرار می گیرد و گرد و خاک در یک ظرف استوانه ای. این روند تکرار شد با گلو.

ساختگی بیمار نورد ماشین پنجره به عنوان گارد کاهش آهن زنجیره ای به او اجازه می دهد به درایو دور. مجموعه نمونه فرایند در زمان کمتر از پنج دقیقه.

یکی دیگر از تکنسین پیچیده سپس نمونه ها با پنبه گاز قرار داده و آنها را در یک استوانه بزرگتر ظرف پلاستیکی که ذخیره شده بود در یک thermocol جعبه خالی با یخ بسته. این روند در زمان پنج دقیقه دیگر.

بیش از دو نفر مجاز به اشغال یک خودرو در زمان تست. اگر راننده خودرو است نه بیمار او یا او باید نشستن در سمت راست صندلی عقب به منظور تسهیل در مجموعه ای از سواب نمونه. بیماران دریافت نتایج خود را از طریق ایمیل و تلفن در عرض 36 ساعت است. هزینه آزمون ~4,500.

تا مطمئن شوید که از مجموعه مرکز فرار ساختگی مجموعه فرآیند یک آزمون واقعی انجام شده است هدف از این گزارش خبری.

آرجون دنگ ارشد اجرایی دکتر Dangs آزمایشگاه گفت که درایو-از طریق تسهیلات دنبال شد در خدمت 25-35 بیماران در هر روز 20 دقیقه اختصاص داده شده به هر بیمار است. “این کار از 8.30 صبح تا 4.30 بعد از ظهر, اما ما ممکن است افزایش زمان اگر تقاضا را افزایش می دهد,” او گفت:, و اضافه کرد که حدود ده نفر تا به حال ثبت نام برای آزمون پس از ملاقات باز در اواخر بعد از ظهر یکشنبه.

زویا Brar مدیر عامل و موسس هسته ای, تشخیص یک آزمایشگاه خصوصی است که ICMR تایید گفت: “من درک که دکتر Dangs تکرار شده است آنچه انجام شده است در کره جنوبی و جاهای دیگر به گسترش تست. در پایان ما ما متمرکز بر ارائه مجموعه خانه آنجایی است که کمترین میزان قرار گرفتن در معرض برای بیمار به جهان خارج است. ما این کار را به طور پیش فرض برای همه موارد.”

در حالی که یکی دیگر آزمایشگاه خصوصی زنجیره ای گفت: آنها ارزیابی فرآیند برای شروع یک آزمایش مشابه روش دیگر آزمایشگاه نیست اظهار نظر در مورد این موضوع. یک سوم آزمایشگاه گفت: آن را به حال هیچ برنامه فوری از شروع یک درایو-از طریق مرکز آزمایش.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که گسترده و تهاجمی تست همراه با اجتماعی فاصله تنها راه برای کنترل شیوع بیماری جدید. یک تست تلاش تا حد زیادی توسط درایو-از طریق مراکز شده است تبلیغ به عنوان یک دلیل عمده که چرا کره جنوبی توانسته است به سرعت گسترش این بیماری بسیار مسری است که به کشته شدن حداقل 71,000 مردم در سراسر جهان است.

در یک نقطه در ماه مارس در کره جنوبی تا به حال دومین شیوع پس از چین اما این کشور تاکنون موفق به پهن کردن منحنی از عفونت. پس از یک تاخیر اولیه در آمریکا نیز آغاز شده است گسترده درایو-از طریق آزمایش برای کنترل پاتوژن است که آلوده بیش از 330,000 مردم در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>