دهلی سرد مساعد برای COVID-19 جنوب هند در “کم خطر”

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با وجود برخی از پزشکان ادعا می کنند که آب و هوا هیچ یا کمی نقش بازی در جدید کروناویروس (COVID-19) در هند به ویژه در قسمت شمالی کشور, برترین کارشناسان بهداشت و درمان در روز جمعه تاکید کرد که در حال حاضر آب و هوا در دهلی نو و شورای ملی مقاومت مساعد برای گسترش این ویروس مرگبار است.

دهلی نو نمی خواهید برای دیدن هر گونه افزایش قابل توجهی در درجه حرارت هر زمان به زودی با توجه به هواشناسی در بخش (آی) و در دمای پایین به طور کلی تسهیل گسترش coronavirus به عنوان ما را دیده اند در دیگر سردتر کشور – و در نتیجه بیش از 3000 نفر کشته شده اند و نزدیک به 1 لاخ مردم آلوده شدن.

“محیط زیست نقش مهمی در تعیین بقای و از پخش ویروس است. Coronavirus تمایل به رشد بیشتر در دمای پایین و رطوبت” دکتر راجش چاولا ارشد مشاور تنفسی و مراقبتهای ویژه ایندرپرستها آپولو بیمارستان در دهلی نو گفت: سرپرستان.

دو چیز است که نه مطلوب برای این ویروس هستند نور خورشید و درجه حرارت بالا 26-27 درجه سانتیگراد است.

“نور خورشید را کاهش دهد این ویروس توانایی رشد در نیم پس از نیمه عمر خواهد بود 2.5 دقیقه است. درجه حرارت در جنوب هند از محدوده 25-32 درجه سانتیگراد است که مطلوب برای تکثیر ویروس است. همچنین این منطقه گرایش به حدودی که بیشتر آن را یک منطقه ساحلی” چاولا توضیح داد.

این تهدید در جنوب هند است که کمتر از شمال هند و یا بخش هایی از شمال شرقی این کشور تاکید کرد.

سه تا از افرادی که آلوده به ویروس در کرالا تحت درمان قرار گرفتند و از بیمارستان مرخص شده بعد از بهبود.

“اگر گسترش است به تجزیه و تحلیل بر اساس آب و هوا خواهد بود وجود دارد هیچ افزایش قابل توجهی در درجه حرارت قبل از مارس 13 یا 14. آب و هوای سرد در طول شب و صبح زمان ادامه خواهد داد تا مارس 24 یا 25,” Kuldeep Srivastava رئیس منطقه ای هواشناسی مرکز در آی گفت: سرپرستان.

یک فرد در جمعه آزمایش مثبت بود برای رمان coronavirus یا COVID-19 در پایتخت در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 31.

بیش از 28000 نفر تحت coronavirus مشاهده در این کشور به اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan.

به گفته دکتر Balram Bhargava, وزیر و مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ورود تابستان کمک خواهد کرد که کنترل COVID-19 گسترش یافته است.

“این ویروس می کند برای زنده ماندن تا زمانی که درجه حرارت به 30 درجه سانتیگراد و رطوبت کمتر از 80 درصد است. اما COVID-19 است و در عین حال به مطالعه در جزئیات اما من امیدوارم که این ویروس می تواند بهتر کنترل می شود به عنوان تابستان آغاز می شود” گفت: Bhargava.

به گفته کارشناسان احتمال عفونت کم نسبت به مرطوب و سرد مناطق این کشور است.

“هنگامی که آب و هوا خشک و داغ از گسترش این ویروس را تحت کنترل. تهویه خوب ضروری است برای کاهش احتمال گسترش ویروس. به عنوان درجه حرارت نرمال در جنوب هند نسبتا بالا شانس عفونت پایین هستند که در بخشی pf کشور” اشاره کرد Dr Meenakshi جین مدیر دانشیار طب داخلی حداکثر و فوق تخصصی بیمارستان, Noida.

Dr Gaurav گوپتا از گروه پزشکی در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) افزود: “زمستان و فصل بارانی ممکن است افزایش گردش ویروس در محیط زیست است. قرار گرفتن در معرض آب و هوای سرد می تواند یک فرد را افزایش دهد خطر ابتلا به ویروس”.

به گفته کارشناسان میزان مرگ و میر در COVID-19 2 تا 3 درصد است. سازمان جهانی بهداشت می گوید که COVID-19 اسپرد کمتر کارآمد از آنفلوانزا و یا ویروس آنفولانزای اما بیماری ناشی از COVID-19 است شدید تر از آنفولانزا.

ماسک از سوی دیگر به طور کلی لازم نیست بسیار مهمی در کاهش انتقال عفونت به صورت سالم.

افرادی که با داشتن عفونت و یا هر آنفولانزا باید به جای پوشیدن یک ماسک به کاهش احتمال آلوده کردن دیگران است.

“مهم آن است که آیا در تابستان و یا زمستان محدود کردن گسترش coronavirus به حداکثر میزان ممکن است باید اولویت همه” اضافه شده چاولا.

“پوشش سرفه با یک بار مصرف بافت و یا استفاده از ماسک و دور انداختن آنها را بلافاصله. آیا پوشیدن ماسک برای بیش از یک روز. ویروس ها می تواند برای 48 ساعت بر روی اشیاء و تنها راه موثر برای خلاص شدن از آن است و به شستن و تمیز کردن سطوح با صابون” گفت: دهلی نو-بر اساس Dr Renu Garg.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>