Covid-19:کارگران مهاجر سر خانه اول صرف 14 روز در دولت-اجرای قرنطینه:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز در روز یکشنبه دستور دولت به جای هزاران نفر از کارگران مهاجر که در حال رفتن به خانه در دولت-اجرای قرنطینه امکانات برای 14 روز به اطمینان حاصل شود که آنها را از بیماری کروناویروس صفحه اصلی. کابینه وزیر راجیو Gauba و دبیر خانه برگزار شد که یک جلسه با بوروکرات های بالا کشورها وجود دارد گفت: تا به حال شده است جنبش کارگران مهاجر در برخی از نقاط کشور است.

برای آینده Gauba گفت: ایالات متحده به شدت اجرای قفل و مهر و موم کرد. همانطور که برای کارگران مهاجر که در حال حاضر در راه خود را به صفحه اصلی این مرکز دستور داده است تا دولت به جای همه آنها تحت دولت-اجرای قرنطینه امکانات به طوری که آنها را گسترش coronavirus بیماری یا Covid-19.

“منطقه دادستانی و Superintendents پلیس برگزار خواهد شد شخصا مسئول برای اجرای دستورات صادر شده به آنها را تحت مدیریت بحران عمل” یک دولت مرکزی در بیانیه ای گفت:.

مردم آشنا با این تحولات گفت: این هشدار بود که با هدف ارسال یک پیام روشن به DMs و SPs که توپ در دادگاه خود را به مجموعه ای از سیستم در محل برای اطمینان حاصل شود که کارگران مهاجر بودند در انزوا نگه داشته و به ترتیبات را برای اقامت خود و محل سکونت برای دوره قرنطینه.

“دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در نظارت از این افراد در طول قرنطینه صادر شده است به ایالات” بیانیه ای گفت:.

کارگران مهاجر بسیاری از آنها روزانه دستمزد حقوق بگیران را از دست داده اند کار و وسیله روزی در شهرستانها. شده اند وجود دارد گزارش ها از بسیاری از نقاط کشور چگونه برخی از آنها تا به حال راهپیمایی در بازگشت به خانه در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی. روز گذشته دهها هزار نفر از آنها رسیده دهلی نو-Uttar Pradesh مرزی در شرق دهلی نو پس از یوگی Adityanath دولت ترتیبات ساخته شده برای سفر خود را.

به عنوان تصاویر هزاران نفر از کارگران تراکم ایستگاه های اتوبوس بودند مخابره بر روی تلویزیون از طریق پنج شنبه, نارندرا نخست وزیر بود و حتی تماس های گرفته شده وزیر Arvind Kejriwal به گام. Kejriwal گفت: ساعت که او در دادگاه تجدید نظر به آنها را به عقب بماند و وعده داده شده به مراقبت از نیازهای خود را, اما آن را تا به حال کار کرده است.

صفحه اصلی وزارت همزمان خواسته همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اقدامات فوری برای ارائه مسکن موقت, مواد غذایی, پوشاک و مراقبت های پزشکی به افراد بی خانمان و کارگران مهاجر رشته با توجه به مستند.

ایالات متحده نیز مجاز به شیر امور خارجه در واکنش به این فاجعه صندوق برای پرداخت هزینه اقامت موقت مواد غذایی و مراقبت های پزشکی از مهاجران در طول سه هفته مستند.

نخست وزیر نارندرا مودی که با تمرکز بر چالش های ناشی از این بیماری را به طور مستقیم ذکر است کارگران مهاجر اما تأکید کرد که مردم نباید تحت هیچ تصور غلط است که آنها تا به حال به رعایت این مستند برای کسی که دیگری را به خاطر اما خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>