Covid-19: 14 روستا در اوتار پرادش مهر و موم شده به دلیل یک مرد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت های منطقه در اوتار پرادش را Badaun است و قرار است در 14 روستا تحت قرنطینه پس از یک مرد آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری Covid-19.

مرد از آندرا پرادش بود ماندن در یک مسجد در Bhavanipur خالی منطقه از منطقه گزارش خبرگزاری PTI. او آزمایش مثبت در روز شنبه.

او با حضور در Tablighi Jamaat رویداد در دهلی Nizamuddin ماه گذشته PTI بیشتر گزارش شده است.

“پس از انسان آزمایش مثبت برای, تاج دولت های منطقه است مهر و موم شده 14 روستا در شعاع سه کیلومتری از این روستا که در آن او اقامت داشت. چهارده روستا شده اند قرنطینه” خبرگزاری PTI به نقل از ناحیه دادرس کومار Prashant عنوان کرد و گفت.

سازمان دیده بان | زن می اندازد او پنج فرزند به رودخانه پس از بحث با شوهر

در ضمن 30 بیشتر Covid-19 موارد گزارش شده در اوتار پرادش را آگرا در دوشنبه در نظر گرفتن شمارش موارد در منطقه به 134. از 134 موارد حداقل 60 نفر از Tablighi Jamaat منطقه دادرس Prabhu سینگ گفت.

همانطور که در وب سایت این اتحادیه با وزارت بهداشت و رفاه خانواده تعداد کل موارد مثبت coronavirus در اوتار پرادش در حال 483 همانطور که در حال حاضر در حالی که پنج نفر فوت کرده اند با توجه به این بیماری است. و 46 هستند درمان مرخص شده و یا مهاجرت کردند.

تعداد کل Covid-19 موارد مثبت در سراسر هند رسیده 9,152 روز دوشنبه گفت: وزارت بهداشت و درمان. آن را بیشتر گفت که مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر رز به 308 پس از 35 جدید مرگ و میر گزارش شده است.

از مجموع 308, مرگ و میر, Maharashtra در صدر شمارش با 149 مرگ و میر به دنبال Madhya Pradesh در 36 گجرات در 25 و دهلی نو در 24. پنجاب و تامیل نادو باید ثبت نام 11 مرگ و میر هر, در حالی که Telengana گزارش نه مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>