Covid-19: به ما اجازه می دهد تا ویزای H-1B فرمت امداد برای رشته سرخپوستان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یک تسکین بزرگ برای هزاران نفر از رشته, هندی, حرفه ای در امریکا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دولت ایالات متحده تصمیم گرفته است به قبول آنها ویزای H-1B برنامه های کاربردی برای یک اقامت طولانی در کشور است.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در تخصص مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری. تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

وزارت امنیت داخلی (DHS) در یک اطلاع رسانی جدید است گفت: آن را به رسمیت می شناسد که وجود دارد مربوط به مهاجرت به چالش به عنوان یک نتیجه مستقیم از coronavirus بیماری همه گیر.

اعلام می آید در زمانی که کشور در سراسر جهان باید مرزهای خود را بسته و تمام بین المللی پروازهای مسافری شده اند به حالت تعلیق در سطح جهان است.

این محدودیت های مسافرتی را ترک کرده اند تعدادی از دارندگان ویزای H-1B رشته در آمریکا با ویزای مجوز به زودی به اتمام می رسد. اما DHS خواهد شد و در مدت کوتاهی شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای گسترش انقضای ویزا.

“ما می دانیم که غیر مهاجران ممکن است به طور غیر منتظره باقی می ماند در ایالات متحده فراتر از خود مجاز دوره اقامت با توجه به COVID-19” این DHS گفت.

“ما همچنان به دقت تجزیه و تحلیل این مسائل و به اهرم منابع ما به طور موثر مقابله با این چالش ها در درون ما موجود مقامات. DHS همچنین در ادامه به اقدام برای حفاظت از مردم آمریکا و جوامع ما است و با توجه به تعدادی از سیاست ها و روش برای بهبود فرصت های شغلی ما کارگران در طول این همه گیر افتاده است ،

به طور کلی غیر مهاجران باید ترک ایالات متحده قبل از خود را مجاز دوره از پذیرش منقضی می شود آن را گفت.

غیر مهاجران می تواند درخواست برای تمدید اقامت (EOS) و یا تغییر وضعیت (COS) اجازه. بدون ویزا فرمت هزاران نفر از دانش آموزان و حرفه ای در ما را رنج می برد.

اگر متقاضیان قرار داده در فرم های خود را در زمان مشخص شده قاب حضور خود را گرفته نمی شود به عنوان “غیر قانونی” و که در آن قابل اجرا “مجوز اشتغال با همان کارفرما مشمول همان شرایط و ضوابط از قبل تصویب شده است به طور خودکار تمدید تا 240 روز …زمانی که تمدید اقامت درخواست واصل شده است در زمان” اطلاع رسانی گفت.

شهروند ایالات متحده و مهاجرت (USCIS) اضافه شده است که آن را “به یاد دادخواهان و متقاضیان است که آن را می توانید در نظر بگیرید تاخیر ناشی از COVID-19 همه گیر زمانی که تصمیم گیری که آیا به بهانه تاخیر در پر کردن اسناد و مدارک بر اساس شرایط فوق العاده.” با توجه به قوانین اگر یک کارفرما خاتمه قرارداد از H-1B دارنده کارمند نیاز به پیدا کردن شغلی جدید در عرض 60 روز به منظور حفظ وضعیت ویزا. هند این کارگران شده است به دنبال گسترش این 60 روز مهلت برای 180 روز.

با توجه به USCIS سرخپوستان بزرگترین ذینفع از ویزای H-1B برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>