Covid-19 روز رسانی: Sabarimala ممکن است تبدیل به دیجیتال ارائه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Travancore Devaswom هیئت مدیره (TDB) اجرا می شود که معابد در جنوب هند از جمله کرالا Sabarimala حرم است به اطلاع آن 3,500-عجیب و غریب کارکنان است که می تواند وجود داشته باشد ممکن است حقوق و دستمزد قطع حتی آن را به عنوان برنامه ای برای قبول ارائه آنلاین برای غلبه بر کمبود بودجه در میان ملی مستند تحمیل شده به بررسی بیماری همه گیر کوروناویروس. آن است که استقرار یک اسکلت کارکنان برای انجام مهم آیین در حرم برای این منظور است.

“در Sabarimala ما باید یک سیستم به صورت آنلاین ارائه شده در یک راه کوچک. ما در حال برنامه ریزی برای تنوع بخشیدن به آن را در یک راه بزرگ است. برای برخی از ارائه یک جانباز حضور است اما برای دیگران از جمله archana, ganapati homam و neeranjanam عرضه می توان از هر نقطه. بنابراین ما در حال برنامه ریزی یک کمپین برای popularise گفت:” TDB جمهور N Vasu. او گفت: آنها هشدار داده اند به کارکنان که آنها ممکن است مجبور به چشم پوشی حداقل یک ماه حقوق و دستمزد. “در اوایل دولت استفاده می شود برای آمدن به نجات ما اما در حال حاضر ما نمی توانیم به نوبه خود به آن گفت:” Vasu.

این TDB ساخته شده است که یک اطلاعیه در مورد ارائه آنلاین در وب سایت خود را و قصد دارد به موضوع تبلیغات در این زمینه در کرالا, Andhra Pradesh, Tamil Nadu, Karnataka و Telangana که در آن Sabarimala معبد می شود بخش عمده ای از آن جانبازان از.

این Sabrimala معبد بسته شد پس از ماهانه puja در مارس 18 روز قبل از مستند تحمیل شد در 25 مارس. حداقل 14,000 جانبازان مهاجرت به تپه حرم در Pathanamthitta منطقه با وجود دولت و TDB هشدار در برابر اجتماعات بزرگ در معبد با در نظر گرفتن همه گیر با توجه به گزارش. این TDB بعد از لغو 10 روز معبد جشنواره که برنامه ریزی شده بود در ماه مارس به پایان رسید و Vishu جشنواره جشن در تاریخ 14 آوریل. تعداد زیادی از جانبازان گله به تپه معبد در این دو مناسبت است.

کرالا گزارش اولین Covid-19 مورد در کشور در ماه های ژانویه و Pathanamthitta جمع PB Nooh هشدار داده بود دولت در برابر باز کردن معبد برای دو رویداد.

Vasu گفت: حتی پس از مستند برداشته است آن را دشوار خواهد بود برای آنها را به اجازه جانبازان بدون هیچ گونه محدودیت. “ما باید اقدامات جدی برای تنظیم تعداد آنها و جریان. در طول Vishu جشنواره نیز تنها آداب و رسوم وجود دارد خواهد بود” گفت: Vasu. وی افزود TDB نیاز به popularise آنلاین ارائه شده برای محدود کردن تعداد زائران.

در آخرین زیارت سالانه نجومی از اکتبر تا ژانویه Sabarimala معبد به دست آورده درآمد از تومان 263. 57 کرور با توجه به TDB.

TDB مقامات گفت: این هیئت اهدا کرده است ₹1 کرور به وزیر ارشد صندوق امداد برای مبارزه با این بیماری همه گیر وجود بحران پول نقد. “ما خواهد شد از دست رفته دو جشنواره مهم در Sabarimala. بنابراین ما در یک موقعیت برای ارائه هر چیزی بیشتر.”

Sabarimala است که در میان ثروتمندترین معابد در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>