Covid-19 روز رسانی: ساعت مودی می پوشد بنابراین فراموش وزرای ارشد مجازی در طول meeti…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر بود و یک پیام برای مردم در روز شنبه به عنوان او دیده می شد با پوشیدن ماسک در طول ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر دیده شد سفید در خانه ماسک های پارچه ای در طول ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور بحث راه رو به جلو به عنوان هند گزارش داد بیش از 7400 موارد coronavirus بیماری که همچنین کشته 239 نفر در روز شنبه.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

رئیس وزرا از جمله بنگال را Mamata بانرجی دهلی, Arvind Kejriwal, راجستان Ashok Gehlot, Karnataka است BS Yediyurappa بودند نیز دیده می شود در ماسک در جلسه مجازی و پس از آن نخست وزیر است و انتظار می رود را به یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای بلند کردن و یا گسترش مستند.

“من همیشه در دسترس است. هر وزیر صحبت می کنند به من و پیشنهادات (در Covid-19) در هر زمان. ما باید با هم ایستاده شانه به شانه” مودی قابل درک است که گفت: در این جلسه.

نخست وزیر مودی خواسته بود خود را Bharatiya Janata Party را (BJP) و رهبران و کارگران برای توزیع ماسک به حداقل پنج تا هفت نفر و حتی آنها را می پوشند در خانه اگر است.

همچنین بخوانید: در Covid-19 مستند PM مودی به اعتصاب تعادل بین صرفه جویی در زندگی و امرار معاش

پرداختن به BJP را کادر از طریق یک لینک ویدئو در 40 بنیاد بعد از حزب در دوشنبه مودی به حال بر اهمیت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از آلوده شدن.

هفته گذشته این مرکز نیز گفت: در هفته گذشته که مردم می توانند با استفاده از در خانه قابل استفاده مجدد ماسک های پارچه ای به عنوان یک جایگزین برای خرده فروشی ،

همچنین بخوانید: Coronavirus موارد در هند افزایش به 7447 مرگ و میر در 239

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>