Covid-19 روز رسانی: بدون پتو گسترش هر ویزای غیر مهاجر می گوید: ما در H-1B…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تمدید ویزای غیر مهاجرتی دارندگان کسانی هستند که در مواجهه با چالش ها را به عنوان یک نتیجه مستقیم از Covid-19 اضطراری ملی ممکن است ارائه شده توجه خاص و یا پردازش سریع در یک مورد به مورد و بر اساس ایالات متحده در روز سه شنبه گفت.

در زمینه روادید غیر مهاجرتی برجسته شامل B-1 و B-2 ویزا برای کسب و کار و یا سفر اهداف F-1 ویزا برای دانش آموزان, J-1 ویزای برای تبادل بازدید کنندگان به طور عمده تحقیقات دانشمندان و پزشکان H-1B برای آن حرفه ای و L1 برای داخل شرکت transferees مدیریتی یا اجرایی و موقعیت.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) در روز سه شنبه گفت که اقدامات برای کمک به افراد کارفرمایان و دیگران آدرس برخی از مهاجرت-چالش های مربوط به آنها به عنوان یک نتیجه مستقیم از Covid-19 اضطراری ملی.

“برای کسانی که در ایالات متحده نیاز به یک فرمت از غیرمهاجرتی خود را اقامت USCIS ممکن است گسترش اقامت خود را بسته به شرایط” یک USCIS سخنگو گفت PTI.

“ممکن است ما همچنین ارائه توجه خاص و یا پردازش سریع برای کسانی که ممکن است به آن نیاز دارید در یک مورد به صورت” رسمی گفت.

پاسخ از USCIS وقتی پرسیده شد که در مورد ویزای H-1B نشان داد که هیچ پتو گسترش هر ویزای غیر مهاجر در حال انجام Covid-19 بحران همه گیر و که یک فرد نیاز به درخواست برای ویزای فرمت و یا اقامت در آمریکا توضیح شرایط خود را.

“وقتی که درخواست USCIS ممکن است ارائه پشتیبانی ویژه برای افرادی که ممکن است تحت تاثیر شرایطی خارج از کنترل خود” سخنگوی گفت.

USCIS, سخنگوی, گفت, همچنان به تجزیه و تحلیل مسائل و مراحل دیگر ممکن است این سازمان ممکن است بیشتر به آدرس برخی از این چالش ها و نظر عمومی را توصیه.

“ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط هر گونه تغییرات ما را در سراسر سیستم عامل های مختلف برای اطمینان عمومی به طور کامل آگاه از مراحل USCIS گرفتن به مقابله با چالش های ناشی از این ملی اضطراری” سخنگوی گفت.

وزارت امنیت زودتر گفت: آن را به رسمیت می شناسد که وجود دارد مربوط به مهاجرت به چالش به عنوان یک نتیجه مستقیم از coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر.

“ما همچنان به دقت تجزیه و تحلیل این مسائل و به اهرم منابع ما به طور موثر مقابله با این چالش ها در درون ما موجود مقامات. DHS همچنین در ادامه به اقدام برای حفاظت از مردم آمریکا و جوامع ما است و با توجه به تعدادی از سیاست ها و روش برای بهبود فرصت های شغلی ما کارگران در طول این همه گیر افتاده است ،

“به طور کلی غیر مهاجران باید ترک ایالات متحده قبل از خود را مجاز دوره از پذیرش منقضی می شود. اما ما می دانیم که غیر مهاجران ممکن است به طور غیر منتظره باقی می ماند در ایالات متحده فراتر از خود مجاز دوره اقامت با توجه به Covid-19” در اطلاع رسانی گفت:, و اضافه کرد که مردم می تواند درخواست برای تمدید ویزای.

اگر متقاضیان قرار داده در فرم های خود را در زمان مشخص شده قاب حضور خود را گرفته نمی شود به عنوان “غیر قانونی” و که در آن قابل اجرا باشد “اشتغال مجوز با همان کارفرما مشمول همان شرایط و ضوابط از قبل تصویب شده است به طور خودکار تمدید تا 240 روز که تمدید اقامت درخواست واصل شده است در زمان” اطلاع رسانی گفت.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

شهروند ایالات متحده و مهاجرت (USCIS) اضافه آن را “به یاد دادخواهان و متقاضیان است که آن را می توانید در نظر بگیرید تاخیر ناشی از COVID-19 همه گیر زمانی که تصمیم گیری که آیا به بهانه تاخیر در پر کردن اسناد و مدارک بر اساس شرایط فوق العاده.” با توجه به قوانین اگر یک کارفرما خاتمه قرارداد از H-1B دارنده کارمند نیاز به پیدا کردن شغلی جدید در عرض 60 روز به منظور حفظ وضعیت ویزا. هند این کارگران شده است به دنبال گسترش این 60 روز مهلت برای 180 روز.

با توجه به USCIS سرخپوستان بزرگترین ذینفع از ویزای H-1B برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>